Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora NAV-X

3 168 ₴
Характеристики

Телеметричний модуль Pandora NAV - X Мікроконтроллер сімейства ARM M4L, GSM- модем Telit GE866 - QUAD, протокол передачі даних Bluetooth 4.2 Low Energy, GPS/ГЛОНАСС-приймач Simcom SIM33ELA, цифровий акселерометр, мікрофон, мініатюрні розміри корпусу. Доступні функції: управління системою по телефону за допомогою DTMF- команд, управління системою за допомогою мобільних додатків Pandora Online / Pro і інтернет сервісу pro.p - on.ru, голосові і СМС-сповіщення, визначення точного місця розташування та переміщення "Трекінг", LBS- позиціонування, функція акустичної пеленгації, контроль зв'язку з базовим блоком, визначення удару (основна зона датчика).

Секрет популярності модуля дуже простий: він актуальний для тих автовласників, хто не готовий відразу вкладатися у більше "наворочені" охоронні комплекси і звик все робити поетапно, виходячи з можливостей свого бюджету. Pandora NAV- Х призначений для установки з розширенням можливостей наших охоронно-сервісних комплексів Pandora/Pandect,  що мають Bluetooth-інтерфейс. В першу чергу цією новинкою цікавляться власники вже встановлених сигналізацій Pandora DX-6Х/9X/90B/90BT/91LoRa, Pandora DXL-0110L, оскільки установка Pandora NAV- Х розширює можливості цих систем, дає можливість управління режимами охоронної системи з телефону, голосовим інтерфейсом, додатком для телефонів, працюючих з мобільним інтернетом. І для цього навіть немає необхідності комутувати вже встановлену сигналізацію - досить встановити Pandora NAV- Х, а це всього два дроти живлення в тому місці на автомобілі, де будуть хороші умови для прийому GPS сигналів супутників і прийнятні умови для роботи з мережою GSM- оператора.

Телеметричний модуль Pandora NAV - X: побудований на базі мікроконтроллера сімейства ARM M4L, що відмінно позначається на енергоефективності. Споживання настільки мале (<1ma в "просте"), що бортова мережа автомобіля його навіть не помітить! GSM/GPRS- модем дозволяє здійснювати контроль і управління транспортним засобом за допомогою мобільного додатку (Pandora Online/Pandora Pro) та сайт pro.p-on.ru) чи за телефоном (nano-SIM карта вже у комплекті!). Доступні DTMF- команди, голосові та SMS- повідомлення; GPS-приймач застосовується для визначення точного місця розташування з передачею даних на сервер, функції "Трекінг"; вбудований Bluetooth (4.2 - 5.0); вбудований датчик удару (акселерометр), мікрофон. Телеметричний модуль Pandora NAV - X - ідеально збалансований продукт для розширення можливостей bluetooth- систем Pandora і Pandect. Надійний,  сучасний пристрій за доступною ціною!

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Bluetooth-2xCAN-2xLIN..

5 073 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Bluetooth-2xCAN-2xLIN..

5 729 ₴

Pandora DX-90 LoRa

Pandora DX-90 LoRa

2xCAN-2xLIN-LoRa-Bluetooth..

7 475 ₴

НОВИНКА
Pandora DX60BTUA

Pandora DX60BTUA

Bluetooth-2xCAN-2xLIN..

4 988 ₴

НОВИНКА
Pandora DX80BTUA

Pandora DX80BTUA

2xCAN-2xLIN-LoRa-Bluetooth..

6 185 ₴

Pandora DX 6X Lora

Pandora DX 6X Lora

Bluetooth-2xCAN-2xLIN..

5 330 ₴

Pandora DX 9X Lora

Pandora DX 9X Lora

Bluetooth-2xCAN-2xLIN..

5 985 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше