Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora NAV-08 MOVE

Очікуєм
Замовити
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск _
Брелок -
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток +
Модем 2G
Підключення автономно
Радіореле -
Резервне живлення +
Телефон як мітка +
Характеристики

Автономний маяк-трекер Pandora NAV-08 Move можна застосовувати не тільки для контролю місцезнаходження автомобіля, але і для контролю переміщення контейнерів, валіз, самокатів, велосипедів і багато чого іншого.

Маяк виконаний в мініатюрному корпусі 54х18х45 мм, в платі інтегровані GPS-антена, 2G-модуль, bluetooth-інтерфейс, датчик удару-руху і слот Nano-SIM для установки SIM-карти мобільного оператора. Працює пристрій від швидко замінних батарейок ААА.

Відмітна риса NAV-08 Move від своїх попередників – наявність вбудованого акселерометра, тепер маяк «прокидається» від будь-якого зовнішнього впливу, який фіксує акселерометр (датчик удару). Наприклад, якщо автомобіль або мотоцикл буде завантажений на евакуатор, пристрій негайно повідомить про це власнику. При цьому в новинці передбачений спеціальний алгоритм роботи, який захистить власника від помилкових спрацьовувань, «зайвих» виходів на зв'язок, а значить, заощадить гроші, батарейки і не буде доставляти клопоту.

У NAV-08 Move збережена унікальна функція трекінгу. Щоб відстежити пересування автомобіля або вантажу достатньо активувати режим «Стеження» (трекінг) за допомогою інтернет-сервісів або СМС-повідомлень. Маяк покаже шлях переміщення об'єкта, який відобразиться в мобільному додатку (Pandora Online/Pandora Pro) або на сайті pro.p-on в особистому кабінеті власника. При активному режимі є можливість зателефонувати на маяк і прослухати навколишнє оточення за допомогою вбудованого високочутливого мікрофона.

Новий пристрій має максимально зручну функцію – впізнавання власника за допомогою Bluetooth-мітки або смартфона! Для цього потрібно оновити маяк до останньої версії ПЗ і прописати мітку BT-760 (не комплектується) або призначити телефон власника, як мітку. Працює дуже просто: як тільки зловмисник почне чинити маніпуляції, наприклад, з вашим мотоциклом (скутером, велосипедом, моторним човном і т.д.) – спрацює акселерометр і маячок почне шукати мітку в зоні дії. При її відсутності пристрій тут же повідомить власнику про тривогу, надішле координати і буде готовий прийняти команду запису треку переміщення і навіть прийме дзвінок зі смартфона для прослуховування навколишнього оточення. Всі ці дії допоможуть в найкоротші терміни зреагувати на ситуацію і повернути своє майно. У зворотному випадку – переконавшись, що це «господар», маяк не турбуватиме повідомленнями і тривогами. Ви просто продовжите рух. При цьому пристрій не витрачає елементи живлення на роботу GSM-модему і GPS-модуля, що істотно продовжить термін служби від одного комплекту батарей. У продажу є дві моделі – Pandora NAV-08 Move і Pandora NAV-08 Pro. Pandora NAV-08 Move без функції «впізнання» і не комплектується міткою BT-760. Але програмно дозволяє активувати цю функцію. Pandora NAV-08 Pro – комплектується міткою і функція «впізнання» вже активована. За рахунок комплектації відрізняється вартість, інших відмінностей немає.

Абсолютно надійна робота смартфона як мітки буде працювати на абсолютній більшості Android смартфонів, за винятком тих виробників, хто вже зовсім по-варварськи поводяться з Bluetooth-інтерфейсом, ну а зв'язка «Pandora+радіопозначка Pandora» вже давно стала синонімом надійності роботи і якості!

Вже є додаток Pandora NAV BT на Play Market.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴