Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Брелок D-010 став ще надійніше в новій моделі

Ми провели оновлення моделі брелка D-010 і з радістю готові представити її вам.

В першу чергу брелок автосигналізації повинен бути надійним, і з цим наше виробництво відмінно справляється вже більше 17 років. Але зупинятися на досягнутому було б великою помилкою, адже з'являється безмежна кількість нових технологій, які сприяють поліпшенню продукту. Цього разу ми оновили брелок D-010, який і до цього був лідером на ринку. Саме завдяки його популярності і очевидній симпатії клієнта, ми вдосконалили його і представляємо оновлений варіант.


У чому ж полягає відмінність від попереднього варіанту моделі? Новий яскравий екран брелка. Завдяки використанню більш прозорого скла OLED-дисплея, екран добре проглядається при будь-якому штучному або природному освітленні. При цьому товщина дисплея стала ще міцнішою.

Революційною в новій версії брелка стала зміна розміщення кнопок. Тепер кнопки кріпляться до плати не збоку, а з торця. Таке рішення було прийнято з огляду на весь попередній досвід і експлуатацію брелків. Саме затискання кнопок було головною причиною при зверненні автовласників в сервіс з непрацюючим брелком.


При схемі бокового кріплення кнопки не були розраховані на велике зусилля при натисканні. Але в разі поганого сигналу між брелком і системою, практично кожен намагався поліпшити сигнал способом більш старанного натискання кнопки. Хоча гарантія наших систем розрахована на такі випадки і при зверненні клієнта ми, звичайно, відремонтуємо або обміняємо брелок на новий, в новій моделі ми вирішили позбутися такої проблеми. Таким чином убезпечивши клієнта від витрати свого часу і нервів при зверненні в сервіс.

Завдяки розміщенню кнопок на торці плати, вони можуть витримувати навантаження до 75 кг, в порівнянні будь-який аналог на ринку здатний витримувати до 2,5 кг.


Як і минулий випуск моделі D-010 оновлений варіант підтримує роботу з багатоканальним радіотрактом в діапазоні 868 MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну з впевненою дальністю прийому і передачі сигналу.

Оновлену модель брелка вже отримали системи Pandora DX-6X і Pandora DX-9X. А незабаром ще більше охоронних систем будуть комплектуватися новим D-010, а значить, що все більше автовласників зможуть оцінити його надійність і ергономічність.

 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати