Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Імобілайзер DXL-0001L

5 102 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим -
Автозапуск -
Брелок -
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення Аналогове
Радіореле +
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
GPS-модуль -
GSM-модуль -
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) -
Бездротове реле блокування (підтримує BTR-101) опціонально
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 2
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 3G/GPRS -
Підключення по 2xCAN шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») -
ПІН-код для аварійної деактивації +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM Bluetooth) опціонально
Сервісний режим ТО +
Слот для сим карты -

Імобілайзер DXL-0001L, що розроблений для ринку ЄС і відповідає вимогам найжорсткішого міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016 та стандартам E8 116 RA-0010231. Він комплектується радіомітками BT-760, бездротовим радіореле блокуванням. Також підтримує мобільний додаток, має вбудований акселерометр та підтримує режими «HANDSFREE» і «ANTI-HI-JACK».

DXL-0001L встановлюється на всі типи автомобілів, які мають бортову напругу 12В. Імобілайзер працює незалежно від штатної охоронної системи. Завдання цієї моделі – це запобігти викраденню шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля у разі несанкціонованого доступу. Для відключення імобілайзера необхідно пройти авторизацію користувача спеціальною безконтактною міткою. Сигналізація DXL-0001L комплектується двома чип-мітками BT-760. Безконтактна мітка - це мініатюрна мікросхема, що виготовлена в пластиковому корпусі і взаємодіє з центральним блоком системи та служить ідентифікатором власника шляхом опитування мітки на наявність її в салоні автомобіля. Обмін інформацією з блоком імобілайзера відбувається «по повітрю» на частотному діапазоні 2.4-2.5 ГГц. Тільки після вдалої авторизації імобілайзер відключає роботу всіх встановлених реле блокування. Якщо авторизація мітки не відбулася, то негайно спрацює блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну, то всі блокування відключаться автоматично і власнику не потрібно проводити додаткових дій. Ми рекомендуємо носити мітку окремо від ключів автомобіля і не залишати її в салоні автомобіля.

Імобілайзер Пандора DXL-0001L наділений протиугонними і протирозбійними властивостями, але не інформує власника про спробу викрадення. Його завдання полягає в тому, щоб заблокувати роботу двигуна у разі несанкціонованого доступу.

Вбудований датчик руху

Інтегрований акселерометр дозволяє реалізовувати блокування по руху автомобіля, а не тільки ланцюги запалювання. Тобто під час установки існують альтернативні варіанти реалізації блокувань для більш ефективної системи запобігання захисту.

Мобільний додаток Pandora BT

Зручний додаток Pandect BT дозволяє мати повну інформацію про роботу імобілайзера та керувати його режимами і функціями, а саме режимом «ТО», функцією блокування двигуна та налаштування дистанції авторизації міток і таке інше. Додаток також дає можливість діагностувати роботу всіх його компонентів, включаючи кількість прописаних в нього радіоміток . При цьому він несе допоміжну роль, полегшуючи життя і установникам і автовласникові.

Може керувати замком капота

Імобілайзер DXL-001L може керувати електромеханічним замком капота, якщо придбати і встановити спеціальний модуль Pandora HM-06 або RHM-03Bt.

Режим «ANTI-HI-JACK» - це активна протиугонна функція, яка ефективна у випадку розбійного нападу! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля.

Авторизація та блокування

Авторизація мітки необхідна завжди при включенні запалювання автомобіля, але варто пам'ятати, що якщо не включений режим «ANTI-HI-JACK», то мітка більше не опитуватиметься до тих пір, поки працює двигун. При включенні режиму «ANTI-HI-JACK» авторизація мітки спрацює і при старті двигуна і під час роботи двигуна, а також в русі. Якщо відбулися такі події як відкриття дверей, натискання на педаль гальма та інші дійства при працюючому двигуні, мітка знову посилатиме радіообмін з блоком імобілайзера. Якщо авторизація не відбулася, то двигун буде заблокований через 1 хвилину. При цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.

Важливе уточнення! При включенні запалювання без здійснення авторизації блокування двигуна спрацює миттєво, але в русі, а саме на швидкості, воно реалізується тільки через 1 хвилину. У період відліку 60 секунд до настання блокування водій буде попереджений звуковими сигналами біпера. У цьому разі чим менше часу залишиться до блокування, тим голосніше і частіше буде лунати попереджувальний сигнал. Такий алгоритм роботи дозволяє зробити безпечну зупинку до функції блокування двигуна.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandect BT-760

Pandect BT-760

Мітка Pandora..

1 579 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴