Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Імобілайзер Pandect IS-577BT

4 864 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим -
Автозапуск -
Брелок -
додаток через Bluetooth +
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення Аналогове
Радіореле +
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
Бездротове реле блокування (BTR-101, підтримує роботу 4) 1
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 2
Блокування по руху +
Вбудований акселерометр (датчик руху) +
Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц +
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Режим Anti-Hi-Jack +
Режим Hands-Free +
Сервісний режим ТО +
Сумісність роботи з системами з автозапуском +
Управління замком капоту (опціонально з HM-06. RHM-03Bt) опціонально

Оновлена ​​версія популярного імобілайзера IS-577BT. У новій редакції модель отримала індекс BT, нові радіопозначки BT-760 і сталий радіообмін через Bluetooth з'єднання.

Блок імобілайзера, як і попередньої версії, має вбудований акселерометр, підтримує режими Hands Free і Anti-Hi-Jack.

Pandect IS-577BT встановлюється на всі типи автомобілів з бортовою напругою 12В. Імобілайзер працює незалежно від штатної охоронної системи чи встановленої. Завдання імобілайзера запобігти викраденню шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля при несанкціонованому доступі. Для відключення імобілайзера необхідно пройти авторизацію користувача спеціальною безконтактною міткою. Pandect IS-577BT комплектується двома чіп-мітками BT-760. Безконтактна мітка – це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в салоні авто. Обмін інформацією з блоком імобілайзера відбувається «по повітрю», на частотному діапазоні 2.4-2.5 ГГц. Тільки після успішної авторизації імобілайзер відключає роботу всіх встановлених реле блокування, якщо авторизації мітки не відбулося – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування відключаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. Рекомендуємо носити мітку окремо від ключів автомобіля і не залишати її в салоні автомобіля.

Імобілайзер Пандект IS-577BT наділений протиугінними і протирозбійними властивостями, але не інформує власника про спробу викрадення, його завдання заблокувати роботу двигуна при несанкціонованому доступі.

Вбудований датчик руху

Інтегрований акселерометр дозволяє реалізовувати блокування за рухом автомобіля, а не тільки ланцюга запалювання. Іншими словами, при установці є альтернативні варіанти реалізації блокування для більш ефективної системи протиугінного захисту.

Мобільний додаток Pandora BT

Зручний додаток PanDECT BT дозволяє мати повну інформацію про роботу імобілайзера, управляти його режимами і функціями (режим ТО, блокування двигуна, налаштування дистанційної авторизації міток і т.д.), а також діагностувати роботу всіх його компонентів, включаючи кількість прописаних в нього радіоміток. При цьому мобільний додаток несе допоміжну роль, полегшуючи життя і установникам і автовласникові.

Може управляти замком капота

Імобілайзер IS-577BT може управляти електромеханічним замком капота, якщо придбати і встановити спеціальний модуль Pandora HM-06 або RHM-03Bt.

Режим Anti-Hi-Jack –  активна протиугінна функція ефективна при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля.

Авторизація та блокування

Авторизація мітки потрібна завжди при включенні запалювання автомобіля, але варто пам'ятати – якщо не включений режим Anti-Hi-Jack, мітка більше не опитуватиметься до тих пір, поки працює двигун. При включенні режиму Anti-Hi-Jack авторизація мітки відбувається і при старті двигуна, і під час роботи двигуна, і в русі, якщо відбулися певні події (відкриття дверей, натискання на педаль гальма і інших подій при працюючому двигуні), мітка знову виробляє радіообмін з блоком імобілайзера, якщо авторизації не відбулося – двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.

Важливе уточнення! При включенні запалювання без авторизації блокування двигуна спрацьовує миттєво, але в русі (на швидкості) тільки через 1 хвилину. У період відліку (60 сек) до настання блокування водій буде попереджений звуковими сигналами біпера, при цьому – чим менше часу до блокування, тим голосніше і частіше лунає попереджувальний сигнал. Такий алгоритм роботи дозволяє зробити безпечну зупинку до блокування двигуна.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandect BT-760

Pandect BT-760

Мітка Pandora..

1 579 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 546 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴