Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandect IS-350i

2 807 ₴
3D-акселерометр -
GPS -
Slave режим -
Автозапуск -
Брелок -
додаток через Bluetooth -
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток -
Модем -
Радіореле +
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
Бездротове реле блокування -
Безконтактна мітка імобілайзера IS-350 2
Блокування по руху -
Вбудований акселерометр (датчик руху) -
Діалогове кодування радіосигналу 2.4 ГГц +
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT -
ПІН-код для аварійної деактивації +
Режим Anti-Hi-Jack +
Режим Hands-Free +
Сервісний режим ТО +
Сумісність роботи з системами з автозапуском -
Управління замком капоту (опціонально з HM-06) -

Протиугінна система Pandect IS-350 встановлюється на всі типи автомобілів з бортовою напругою 12В. Імобілайзер працює незалежно від штатної охоронної системи чи встановленої. Завдання імобілайзера запобігти викраденню шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля при несанкціонованому доступі. Для відключення імобілайзера необхідно пройти авторизацію користувача спеціальною безконтактною міткою. Імобілайзер комплектується двома чіп-мітками IS-350. Безконтактна мітка – це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в салоні авто. Обмін інформацією з блоком імобілайзера відбувається «по повітрю», на частотному діапазоні 2.4ГГц. Тільки після успішної авторизації імобілайзер відключає роботу всіх встановлених реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування відключаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. Рекомендуємо носити мітку окремо від ключів автомобіля і не залишати її в салоні автомобіля.

Імобілайзер Пандект IS-350 наділений протиугінними і протирозбійними властивостями, але не інформує власника про спробу викрадення, його завдання заблокувати роботу двигуна при несанкціонованому доступі.

Авторизація та блокування

Авторизація мітки потрібна завжди при включенні запалювання автомобіля, але варто пам'ятати –якщо не включений режим Anti-Hi-Jack, мітка більше не опитуватиметься до тих пір, поки працює двигун.

При включенні режиму Anti-Hi-Jack авторизація мітки відбувається і при старті двигуна, і під час роботи двигуна, і в русі, якщо відбулися певні події (відкриття дверей, натискання на педаль гальма і інших подій при працюючому двигуні), мітка знову виробляє радіообмін з блоком імобілайзера, якщо авторизації не відбулося – двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція ефективна при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля.

Важливе уточнення! Блокування двигуна спрацьовує миттєво при включенні запалення, а в русі тільки через 1 хвилину. У період відліку (60 сек) до настання блокування водій буде попереджений звуковими сигналами біпера, при цьому – чим менше часу до блокування, тим голосніше і частіше лунає попереджувальний сигнал. Такий алгоритм роботи дозволяє зробити безпечну зупинку до блокування двигуна.

За привабливу ціну ви купуєте ефективний і надійний протиугінний засіб.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴