Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandect X-1100 Moto

11 088 ₴
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок -
додаток через Bluetooth -
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток -
Модем 2G
Підключення 2xCAN-LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
GPS-модуль +
GPS-модуль (NAV-03) +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (підтримує RR-100) опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера IS-750v2 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) -
Діалогове кодування радіосигналу 2.4 ГГц +
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT -
Модуль 2G +
Підключення по CAN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») -
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук мотоцикла на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Слот для сим карты 1
Управління брелоком -

Протиугінна GSM-GPS система з безконтактними мітками авторизації спеціально розроблена для мототехніки. Комплект продуманий до дрібниць для установки на мотоцикл, починаючи від герметичного компактного базового блоку системи, закінчуючи мініатюрним реле блокування і спеціальним монтажним комплектом.

Базовий блок системи

В мініатюрний процесорний блок інтегрований CAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, GPS-модуль, 2G-модем, 3D-акселерометр, 10 активних зон охорони та вбудований імобілайзер. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Управління сигналізацією

Передбачено три основних способи управління сигналізацією Х-1100 мото:

- в режимі Hands Free;

- з телефону власника;

- міткою імобілайзера.

Найзручніший спосіб управління – Hands Free. У режимі Hands Free не вимагається від власника ніяких додаткових дій для управління системою, достатньо мати з собою мітку IS-750. При наближенні власника до мотоциклу під охороною система автоматично відключить режим охорони, при видаленні – поставить об'єкт під охорону.

Управління з телефону власника спеціальними тоновими командами. Для управління з телефону потрібно зателефонувати на номер системи і задати команду, наприклад, «0*» – команда зняття з охорони, «1*» – поставити в охорону. В інструкції вказані всі доступні команди з телефону.

Ви можете керувати системою чіп-міткою IS-750. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття охорони).

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка IS-750

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів мотоцикла і додаткової авторизацією власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect IS-750. Безконтактна мітка – це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в зоні радіообміну (макс. 20 метрів). Обмін інформацією з базовим блоком відбувається по захищеному радіоканалу на частотному діапазоні 2.4ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування відключаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій.

У комплекті GPS приймач

Наявність GPS-приймача Pandora NAV-03 дозволяє власнику контролювати місце розташування мотоцикла. Якщо потрібно дізнатися координати мотоцикла ви можете запросити поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500*». На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою мотоцикла. Дані дуже точні, допустима похибка становить не більше 2 метрів.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок зроблений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий ПІН-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, що дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики мотоцикла і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandect. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при будь-якому обслуговуванні техніки.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в зоні радіообміну (не більше 20 метрів). При настанні певних подій (натискання на педаль гальма і інших подій при працюючому двигуні) мітка знову виробляє радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не відбулася двигун буде заблокований через 1 хвилину. Інформація про блокування буде видна на приладовій панелі, а також звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля/мотоцикла, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля/мотоцикла.

 

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-330

Pandora PS-330

П'єзо сирена Pandora..

297 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴