Pandect X-1100 Moto

Очікуємо

 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto
 • Pandect X-1100 Moto

Pandect X-1100 Moto

Очікуємо

11 088 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Протиугінна GSM-GPS система з безконтактними мітками авторизації спеціально розроблена для мототехніки. Комплект продуманий до дрібниць для установки на мотоцикл, починаючи від герметичного компактного базового блоку системи, закінчуючи мініатюрним реле блокування і спеціальним монтажним комплектом.

- в режимі Hands Free;

- з телефону власника;

- міткою імобілайзера.

Найзручніший спосіб управління – Hands Free. У режимі Hands Free не вимагається від власника ніяких додаткових дій для управління системою, достатньо мати з собою мітку IS-750. При наближенні власника до мотоциклу під охороною система автоматично відключить режим охорони, при видаленні – поставить об'єкт під охорону.

 

Базовий блок системи

В мініатюрний процесорний блок інтегрований CAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, GPS-модуль, 2G-модем, 3D-акселерометр, 10 активних зон охорони та вбудований імобілайзер. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Управління сигналізацією

Передбачено три основних способи управління сигналізацією Х-1100 мото:

Управління з телефону власника спеціальними тоновими командами. Для управління з телефону потрібно зателефонувати на номер системи і задати команду, наприклад, «0*» – команда зняття з охорони, «1*» – поставити в охорону. В інструкції вказані всі доступні команди з телефону.

Ви можете керувати системою чіп-міткою IS-750. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття охорони).

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка IS-750

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів мотоцикла і додаткової авторизацією власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect IS-750. Безконтактна мітка – це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в зоні радіообміну (макс. 20 метрів). Обмін інформацією з базовим блоком відбувається по захищеному радіоканалу на частотному діапазоні 2.4ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування відключаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій.

У комплекті GPS приймач

Наявність GPS-приймача Pandora NAV-03 дозволяє власнику контролювати місце розташування мотоцикла. Якщо потрібно дізнатися координати мотоцикла ви можете запросити поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500*». На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою мотоцикла. Дані дуже точні, допустима похибка становить не більше 2 метрів.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок зроблений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий ПІН-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, що дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики мотоцикла і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandect. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при будь-якому обслуговуванні техніки.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в зоні радіообміну (не більше 20 метрів). При настанні певних подій (натискання на педаль гальма і інших подій при працюючому двигуні) мітка знову виробляє радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не відбулася двигун буде заблокований через 1 хвилину. Інформація про блокування буде видна на приладовій панелі, а також звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля/мотоцикла, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля/мотоцикла.

3D-акселерометр

+

GPS

+

GSM

+

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

-

додаток через Bluetooth

-

Кількість сім-карт

1

Мітка імобілайзера

+

Мобільний додаток

-

Модем

2G

Підключення

2xCAN-LIN

Радіореле

Опціонально

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

-

GPS-модуль

+

GPS-модуль (NAV-03)

+

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

+

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (підтримує RR-100)

опціонально

Безконтактна Мітка імобілайзера IS-750v2

2

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

-

Діалогове кодування радіосигналу 2.4 ГГц

+

Дистанційне блокування двигуна

+

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

-

Модуль 2G

+

Підключення по CAN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

-

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук мотоцикла на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM)

опціонально

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Слот для сим карты

1

Управління брелоком

-

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora