Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX 40R

4 415 ₴
2 сім карти -
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок +
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення 2xCAN-2xLIN
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики


Новинка на ринку сучасних і доступних сигналізацій – Pandora DX-40R. Модель є оновленою версією, що вже бували на слуху в автомобілістів, сигналізацій 40-й серії. Pandora DX-40R підходить для будь-яких автомобілів, підключаючись по цифровій шині. Для моделі можливо налаштувати автозапуск, потрібно всього лише додатковий релейний модуль.

Pandora DX-40R сучасна, практична та економічна автосигналізація. Для того, щоб знизити споживання електрики, ми звернулися до компанії Silabs. Радіотракт саме цієї компанії ми вже використовували в попередніх моделях. Вибір очевидний – Silabs розробляє і виробляє якісну і надійну продукцію, а також досяг високих успіхів у вирішенні зниження електроспоживання в активному режимі.

Представлена ​​ модель – це чудовий варіант охоронно-сервісної системи. В першу чергу, завдяки мінімальному споживанню електроенергії. Ще жоден аналог не може запропонувати вам такі оптимізовані витрати. Pandora DX-40R має у комплектації нові брелоки, в яких підвищена яскравість OLED-дисплея, використовується надміцне скло екрану, а також оснащена торцевими кнопками, що вже довели свою практичність. Щоб налаштувати систему, вам досить одного смартфона. Підключивши його через micro USB кабель, ви отримаєте повноцінний доступ до сигналізації всього за кілька хвилин.


Мультисистемний цифровий інтерфейс

Установку системи можна проводити по цифровій шині автомобіля, завдяки наявності в блоці системи 2xCAN-2LIN модуля, або ж аналоговим способом. Цифрові інтерфейси допомагають зробити установку при мінімальному втручанні в електроніку автомобіля.

Брелок Pandora D-010

Брелок виконаний з пластика, на верхній частині має три основних кнопки. У OLED дисплея є підсвічування. На брелку ви можете бачити статус системи, управляти процесами та налаштовувати їх. У разі будь-якої пригоди на брелок приходить повідомлення, що супроводжується світлом, звуком або вібрацією.

Діалоговий код авторизації AES-128

З довжиною ключів 128 Bit, алгоритми кодування при передачі даних в системі гарантують безпеку, надійно захищають від злому і попереджають ретрансляцію сигналу.

Інтегрований 3D акселерометр

Алгоритми акселерометра здатні реагувати на найнезначніші зміни положення авто, при цьому не спрацьовуючи в помилкових ситуаціях. Датчики удару, руху і нахилу завжди знаходяться під контролем.

Управління опалювачами

При наявності в авто передпускового підігрівача, ви зможете налаштувати управління ним прямо з брелка системи.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Якщо у вас з'явиться необхідність налаштувати дистанційний або автоматичний запуск двигуна, то потрібно всього лише придбати додатково релейний модуль RMD-5m. Після його установки ви зможете здійснювати автозапуск по температурі двигуна, температурі бортової напруги, за часом або по температурі зовнішнього середовища. Або ж запускати двигун дистанційно за допомогою брелка.

Автозапуск без ключа

Дві технології, застосовані в системі, допоможуть вам обійти штатний іммобілайзер і налаштувати автозапуск дуже легко. Технологія ByPass – безключовий обхідник, що дозволяє клонувати штатний ключ алгоритмічним шляхом. Технологія Cloning, працюючи з сервером CLONE, дозволяє збільшити кількість авто з можливістю налаштування автозапуску.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Ще один додатковий спосіб захисту авто. Якщо налаштувати пін-код на штатних кнопках, то без його введення двигун буде блокуватися.

Корисні режими сигналізації

В системі прописані кілька режимів, якими ви можете скористатися при необхідності. Наприклад, режим ТО дозволяє вам залишати своє авто на мийці, ТО або в сервісі, не турбуючись про його безпеку. Режим SLAVE дасть можливість управляти системою за допомогою штатного брелка авто.

Щоб завжди бути в курсі того, що відбувається з вашим авто, коли воно не в полі зору, бути впевненим у його безпеці, а також бути максимально швидко повідомленим при найменшому її порушенні – подбайте про це відразу ж після покупки авто. Сервісна система Pandora оберігає ваше авто та ваш спокій.

Комплектація: 

  • Основний блок DX40R – 1 шт.
  • Брелок LCD D010 v.3 black – 1 шт.
  • ЗІП кріплення DX – 1 шт.
  • Кнопка BS2 – 1 шт.
  • Кабель DX90 v2 IMMO – 1 шт.
  • Кабель ключа TM DeLuxe – 1 шт.
  • Основний кабель X1000 v2 – 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше