Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Нова Bluetooth-мітка Pandora BT-780

Створюючи і випускаючи продукцію, ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Цього разу до вашої уваги представлена ​​нова Bluetooth-мітка Pandora BT-780. Для її розробки ми врахували всі побажання як автовласників, так і фахівців.


Незважаючи на успіх і перевірену надійність попередниці – BT-760 – нова модель мітки BT-780 вас приємно здивує як зовнішнім виглядом, так і функціональністю. Мітка досить міцна і зручна, в основному завдяки цільному корпусу, який цього разу ми вирішили зварити за допомогою технології ультразвуку. Можна не бояться попадання пилу, бруду або вологи всередину корпусу, а також не переживати в разі падіння мітки.


Як і попередні покоління міток Pandora представлена ​​модель має мініатюрні зручні розміри корпусу, що дозволяє зберігати її в кишені або гаманці без зайвих незручностей. Для безпроблемної заміни елементів живлення в корпусі мітки передбачена невелика кришечка з двома положеннями – закрито/відкрито (тип батарейки 2032). Але часто замінювати елемент живлення вам не знадобиться, адже мітка досить енергоекономічна і може тривалий період працювати на одній батарейці.

Мітка призначена для роботи з охоронними системами Pandora і Pandect, в яких є вбудований Bluetooth-інтерфейс для передачі даних. Завдяки цьому робота мітки буде стабільною, а також не схильна до зовнішніх перешкод і перебоїв. Також по Bluetooth-протоколу здійснюється підтримка всіх протирозбійних алгоритмів.


Нова мітка Pandora BT-780 буде входити в комплектацію систем 47-й серії, але, звичайно, список цей далеко не остаточний і в найближчому майбутньому мітка замінить попередні моделі в багатьох охоронних системах.

Зручні габарити, міцний корпус, широкий функціонал допоможуть знайти свою популярність і довіру серед автовласників і професіоналів. Але, як і раніше, компанія продовжує працювати тільки на поліпшення результату. Ставши лідером ринку, ми не прагнемо обійти конкурентів, а лише дати можливість своїм клієнтам використовувати високоякісні і надійні технології, пристосовані до сучасності.

 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати