Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Оновлення Pandora NAV-11

Якщо ви з тих, хто, як і ми, чекали оновлення Pandora NAV-11, то час настав. Чим же перевершив 4G/GPS трекер Pandora NAV-11 свої аналоги?

Pandora NAV-11 – перший в світі трекер з підтримкою 4G на борту. Після запуску його на ринку і вже перевіреної практичності, ми не зупинилися і представляємо вам оновлений функціонал.


Дистанційне блокування двигуна

Завдяки вбудованому Bluetooth-інтерфейсу 5.0, тепер є можливість підключення додаткового радіореле блокування двигуна, яке можна здійснювати на відстані з керуючого пристрою. У радіореле є мегачуттєвий акселерометр, який спрацьовує на найменший рух транспорту.


Модуль контролера подкапотного розміщення

Модуль являє собою пристрій управління електромеханічним замком капота і радіореле з акселерометром для блокування. Модуль запускає блокування тільки в разі несанкціонованого спрацьовування двигуна або відкривання дверей.

Цей модуль ідеально поєднується з трекером NAV-11, який має хорошу перешкодозахищеність і відмінну дальність зв'язку.

Багатодіапазонний GSM-модем, який вже входить в комплект трекера, гарантує безперебійний зв'язок. У разі відсутності покриття 4G, він буде знаходити доступні підключення і зберігати надійність з'єднання.

Трекер вже має ряд переваг перед своїми аналогами, наприклад, економічність. Стеження за транспортним засобом можливо в рази довше з меншим споживанням енергії від акумулятора бортмережі.

 

Для всіх користувачів трекера Pandora NAV-11 вже доступні оновлення через додаток Pandora NAV BT. Завантажити та встановити нову версію ви можете вже зараз.

Зазначені оновлення – це тільки частина великої роботи над вдосконаленням продукту. Наша компанія і далі продовжує шукати шляхи поліпшення свого результату.

 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати