Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Scher-Khan Mobicar 3

7 150 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення CAN-K-Line
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики

SCHER-KHAN MOBICAR 3 – це охоронна система, в якій реалізовано керування з брелока і смартфона, що здійснюється за каналами GSM і Bluetooth. Смартфон працює під керуванням iOS або Android, що виконує всі функції двостороннього брелока та відображає більш значний обсяг інформації. Мобільний пристрій також використовується як мітка ідентифікації власника, тобто хазяїн автомобіля отримує додатковий рівень захисту. Система працює на частотах вільних від сторонніх поміх, що забезпечує впевнений зв'язок в умовах міста. Команди, що передаються в ефір, захищені шифром на базі алгоритму AES-128, який є одним з найбільш криптостійких у світі.

КЕРУВАННЯ ЗІ СМАРТФОНА.КОНТРОЛЬ ЗА GSM ВСЮДИ, ДЕ Є СТІЛЬНИКОВИЙ ЗВ'ЯЗОК.

Вбудований GSM-модуль забезпечує необмежену дальність отримання повідомлень, а контроль та керування системою SCHER-KHAN MOBICAR 3 здійснюється зі смартфона автовласника. Інформація про порушення зони охорони передається за допомогою SMS-повідомлення та дзвінка на мобільний пристрій власника. Керування системою можливо зі смартфона за допомогою команд, які є у голосовому меню. Коли здійснюється зв'язок з GSM-каналом, то застосовується двокрокова авторизація за номером телефону автовласника і за індивідуальним PIN-кодом.

КЕРУВАННЯ ЗІ СМАРТФОНА.МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК SCHER-KHAN MOBICAR 3

Автосигналізація, яка має керування зі смартфона SCHER-KHAN MOBICAR 3, обладнана вбудованим модулем Bluetooth SMART. Це рішення дозволило використовувати мобільний пристрій як повноцінний двосторонній брелок,що має розширену функціональність та надає всі переваги наочності і візуалізації. SCHER-KHAN MOBICAR 3 мобільний додаток перетворює смартфон у брелок. Власник системи може керувати всіма її охоронними функціями та змінювати налаштування, переглядати різні дані. Наприклад, можна побачити як відображається рівень чутливості тривожних датчиків і їх статус, точне значення оборотів двигуна, напругу бортової мережі, температуру в салоні (якщо в ньому встановлений відповідний датчик), рівень палива і т.д. Крім того, смартфон має цілий ряд охоронних функцій SCHER-KHAN MOBICAR 3, які можуть бути задіяні.

ОХОРОНА АВТОМОБІЛЯ

SCHER-KHAN MOBICAR 3 має функцію «Іммобілайзер». Роль мітки виконує Ваш мобільний пристрій, що посвідчує особу власника та дозволяє провести запуск двигуна. Наявність брелока і штатного ключа вже не має значення. Якщо немає смартфона, то запуск не здійсниться. Більш того, SCHER-KHAN MOBICAR 3 включає функцію, яка не дозволяє виключити режим охорони, якщо був вкрадений брелок. Функція так і називається - «Захист при крадіжці брелока», вона забороняє відключати режим охорони, якщо Ваш смартфон не знаходиться поруч з автомобілем. Таким чином, стороння людина, що отримала брелок, не зможе проникнути в салон та запустити двигун. Радіообмін в системі відбувається на частоті 868 МГц. Вона слабо завантажена, тому сигнал не спотворюється і чітко приймається в умовах міста, що є несприятливими для радіозв'язку. Передані команди кодуються алгоритмом, який заснований на базі стандарту шифрування AES-128. На сьогоднішній день цей стандарт визнається експертами як один з найбільш криптостійких. При цьому кожна система SCHER-KHAN MOBICAR 3 має індивідуальні ключі шифрування і кожна команда проходить процедуру індивідуального підтвердження. Таким чином, радіоканал в SCHER-KHAN MOBICAR 3 надійно захищений від інтелектуального злому.

КОМФОРТ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Сигналізація SCHER-KHAN MOBICAR 3 забезпечена функцією автоматичного запуску двигуна, яка відрізняється великою кількістю параметрів, що доступні для налаштування. Наприклад, запуск може бути здійснено за температурою в салоні для нагріву або охолодження, а також ,коли знижується напруга в бортовій мережі. Можна встановити 2 запуски в точно заданий час. Реалізація автозапуску можлива з брелока або зі смартфона, тобто з мобільного додатку або за допомогою команд, які є в голосовому меню. При цьому, якщо для керування системою використовується мобільний пристрій, то можна запрограмувати запуск в потрібний час на цілий тиждень. Завдяки вбудованому адаптеру цифрових інформаційних шин, сигналізація SCHER-KHAN MOBICAR 3 готова до спільної роботи з електронікою будь-якого сучасного автомобіля. Система підтримує всі сучасні цифрові формати передачі даних, що використовуються в автомобільній промисловості. На апаратному рівні реалізовано одночасне підключення до двох шин CAN або двох шин LIN-BUS / K-Line. Завдяки цьому модель підтримує керування охоронними функціями зі штатного брелока автомобіля.

СИСТЕМА, ЯКА ЗНИЖУЄ РИЗИК ДТП

Модель SCHER-KHAN MOBICAR 3 підвищує Вашу безпеку в дорозі, завдяки зниженню ризику потрапити в ДТП з наступним ззаду автомобілем. Дуже часто такі аварії - це результат неуважності водіїв. SCHER-KHAN MOBICAR 3 забезпечена функцією, яка автоматично вмикає аварійну сигналізацію, якщо треба різко загальмувати. Водій автомобіля, що їде наступний ззаду, сприймає ситуацію як позаштатну і відноситься до дорожньої обстановки з великою увагою, адекватно реагує та уникає небезпечне зближення.

ВИГІДНО

Контроль автомобіля і отримання повідомлення від системи можливо всюди , де є стільниковий зв'язок. Модель має доступне наочне керування і швидке налаштування функцій через Ваш смартфон. Ваш мобільний пристрій використовується як персональна мітка. Функції «Іммобілайзер» і «Захист при крадіжці брелока» створюють додатковий рівень захисту. Автосигналізація має розширені сервісні функції, що включають автоматичний запуск двигуна та безліч параметрів, які доступні для налаштування. Автоматичне включення і виключення режиму охорони здійснюється з індивідуальним налаштуванням дистанції спрацьовування. Індивідуальний заводський PIN код - це код, який доступний тільки автовласнику. Можливість керування режимом охорони здійснюється за допомогою штатного брелока автомобіля. Інтелектуальний турботаймер призначений для коректної зупинки турбованих двигунів.

ТЕХНИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БЕЗПЕКА

 • Зв'язок з процесорним блоком на відстані до 1200 м
 • Прийом повідомлень на видаленні до 2000 м
 • Зв'язок між системою і смартфоном власника відбувається по Bluetooth на відстані до 50 м
 • Необмежена дальність повідомлень і контролю системи діє по GSM каналах зі смартфона автовласника
 • Автоматичне замикання центрального замка включається на початку руху
 • Цифрові датчики удару, нахилу і переміщення автомобіля мають дистанційне регулювання чутливості
 • До системи включений режим «ПАНІКА»
 • Наявність персонального коду дозволяє автовласнику вимкнути режим охорони, якщо був втрачений брелок
 • Наявність функції «Іммобілайзер». В якості мітки використовується мобільний пристрій власника
 • Наявність функції «Захист при крадіжці брелока». В якості мітки для підтвердження права доступу задіяний смартфон власника.

КЕРУВАННЯ

 • Можливість керування з будь-якого мобільного пристрою, що відповідає специфікації Bluetooth 4.0-5.0, а також з операційною системою iOS (версія 10.0 і вище) або Android (версія 4.4 і вище)
 • Багатофункціональний брелок-комунікатор, який має РК-дисплей
 • Керування та налаштування оперативних функцій системи здійснюється з брелока і смартфона
 • Наявність функцій дистанційного регулювання чутливості і відключення датчиків удару, нахилу і переміщення
 • Наявність індикації температури в салоні автомобіля
 • Наявність індикації напруги акумуляторної батареї автомобіля
 • Наявність індикації часу роботи двигуна в режимах автоматичного запуску, турботаймера, функції «Парковка з працюючим двигуном».
 • Програмування часу автоматичного запуску двигуна відбувається з точністю до хвилини.
 • Запуск двигуна здійснюється за командою брелока і мобільного пристрою

АВТОЗАПУСК

 • Можливість реалізації функції автоматичного запуску на автомобілях, які мають двигуни будь-якого типу: бензинові, дизельні, гібридні
 • Функція автозапуску працює з будь-якими типами трансмісій: механічними, автоматичними, роботизованими і так далі
 • Робота з усіма типами систем пуску двигуна відбувається від ключа запалювання та від кнопки START - STOP
 • Автоматичний запуск може проводитися до 2 разів на добу в точно зазначений час (з точністю до хвилини)
 • Автозапуск можливо запрограмувати по температурі в салоні (за негативною і позитивною).
 • Функція включається, якщо падає напруга у бортовій мережі нижче запрограмованого рівня

КОМФОРТ

 • Функція інтелектуального турботаймера призначена для коректної зупинки турбованих двигунів
 • Функція "Парковка з працюючим двигуном" дає можливість поставити автомобіль в режим охорони з працюючим двигуном без наявності ключа у замку

МОЖЛИВОСТІ CAN

 • Мультіканальний вбудований адаптер цифрових шин включає в себе апаратну реалізацію CAN, LIN-BUS, K-LINE
 • Взаємодія зі штатною охоронною системою відбувається через керування режимом охорони SCHER-KHAN MOBICAR B, що діє зі штатного брелока автомобіля; керування штатною охоронною системою здійснюється з брелока SCHER-KHAN MOBICAR B і мобільного пристрою; керування штатною охоронною системою і SCHER-KHAN MOBICAR B реалізується штатними брелоками, брелоком SCHER-KHAN MOBICAR B та мобільними пристроями
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴