Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Scher-Khan Mobicar A v2

2 500 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск Опціонально
Брелок +
додаток через Bluetooth -
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення CAN-K-Line
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики

У розробку цієї моделі втілені найостанніші тенденції галузі охорони автомобілів, а саме готовність до роботи з усіма сучасними автомобільними цифровими стандартами передачі даних . Автосигналізація має безліч охоронних зон. Система SCHER-KHAN MOBICAR A забезпечена цифровими датчиками удару, нахилу і переміщення, які мають індивідуальне дистанційне регулювання чутливості. Радіообмін здійснюється на частоті 868 МГц, що обумовлює високу перешкодозахищеність, впевнений прийом і керування в умовах міста. Оригінальний дизайн брелока-комунікатора дозволяє миттєво зчитувати інформацію з екрану і безпомилково користуватися зручними кнопками керування.

 


ОХОРОНА АВТОМОБІЛЯ

Сигналізація SCHER-KHAN MOBICAR A має найвищі стандарти охорони. Радіообмін кодується за допомогою алгоритму шифрування, який заснований на стандарті AES-128. На сьогоднішній день він являється одним із найбільш криптостійких стандартів, що прийняті у світі. Крім того, кожна команда проходить процедуру індивідуального підтвердження. Дані технології забезпечують надійний захист від спроб інтелектуального злому. Модель працює на частоті 868 МГц, яка відрізняється невисокою завантаженістю. Тому радіосигнали в найменшій мірі піддаються спотворенню і передаються на більшу відстань. Процесорний блок має компактні розміри, що дає можливість встановити його в важкодоступному місці.

СИСТЕМА, ЯКА ЗНИЖУЄ РИЗИК ДТП

Ця модель забезпечена функцією, яка дозволяє знизити ризик потрапляння в ДТП. У разі різкого гальмування, а саме уповільнення більш ніж на 20 км / год за секунду, автоматично активується світлова аварійна сигналізація автомобіля. Це привертає увагу водія, який їде наступним ззаду машини. Він отримує можливість правильно і вчасно оцінити дорожню обстановку і вжити адекватні заходи, щоб уникнути попутне зіткнення.

ЦИФРОВІ ДАТЧИКИ, ЯКІ МАЮТЬ ДИСТАНЦІЙНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЧУТЛИВОСТІ

Система SCHER-KHAN MOBICAR A забезпечена цифровими датчиками, які безпомилково і чітко фіксують удари по кузову і колесам, а також дії нахилу і переміщення автомобіля. Чутливість датчиків регулюється дистанційно за допомогою брелока-комунікатора. Між іншим, рівень чутливості кожного датчика задається індивідуально. Також передбачена можливість відключити датчики з брелока. Можна від'єднати кожен датчик окремо або всі разом.

КОМФОРТ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Ця модель має функцію автоматичного запуску двигуна, який може бути активований за кількома параметрами, а саме у разі досягнення певної температури в салоні (нагріву чи охолодження) та за умови падіння напруги в бортовій мережі або в точно заданий час (2 запуски). Користувач може в будь-який час здійснити запуск двигуна за командою брелока. Автозапуск може бути реалізований на будь-якому автомобілі, який має усі типи двигунів і трансмісій, а також у комплектаціях, де є ключ запалювання і кнопка START-STOP. Мультіканальний вбудований адаптер цифрових шин дозволяє інтегрувати SCHER-KHAN MOBICAR A в електронну бортову систему будь-якого сучасного автомобіля. Сигналізація підтримує всі цифрові формати передачі даних, що прийняті в автомобілебудуванні. В процесорному блоці на апаратному рівні реалізовано підключення двох CAN-, а також двох K-LINE / LIN-шин. Подібне підключення дає можливість керувати охоронними функціями SCHER-KHAN MOBICAR A зі штатного брелока автомобіля.

ВИГІДНО

Наявність інтуїтивного зрозумілого меню, що має наочні піктограми,які дозволяють швидко провести необхідні налаштування з брелока-комунікатора. Автоматичний запуск двигуна має велику кількість параметрів, що доступні для індивідуального налаштування. Власника автомобіля має індивідуальний заводський PIN-код доступу. Керування відбувається за допомогою штатного брелока автомобіля в режимі «SLAVE». Функція «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРБОТАЙМЕР» забезпечує коректну зупинку турбованих двигунів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БЕЗПЕКА

 • Дальній зв'язок з процесорним блоком на відстані до 1200 м.
 • Прийом повідомлень на відстані до 2000 м.
 • Цифрові датчики удару, нахилу і переміщення мають дистанційне регулювання чутливості
 • Наявність режиму «ПАНІКА»
 • Наявність персонального заводського коду використовується для зняття системи з режиму охорони у разі втрати або несправності брелока

АВТОЗАПУСК

 • Можливість реалізації функції автоматичного запуску двигуна на автомобілях, які мають усі типи трансмісій (механічна, автоматична, роботизована) і т.д.
 • Підтримка всіх типів запалювання, а саме ключ запалювання та кнопка START-STOP
 • Робота системи запуску працює з бензиновими, дизельними, гібридними типами двигунів
 • Наявність підтримки безключового обходу штатного іммобілайзера (перелік усіх сумісних автомобілів доступний через додаток «Конфігуратор Mobicar»)
 • Автоматичний запуск двигуна здійснюється за командою зовнішнього пристрою
 • Програмування часу автоматичного запуску двигуна включається з точністю до хвилини
 • Автозапуск відбувається по температурі в салоні (нагрівання чи охолодження)
 • Автоматичний запуск вмикається у разі падіння напруги в бортовій мережі, він буде нижчим від запрограмованого рівня

БРЕЛОК

 • Багатофункціональний брелок-комунікатор, який має РК-дисплей
 • Керування оперативними функціями системи здійснюється в меню брелока-комунікатора
 • Наявність дистанційного регулювання чутливості і відключення датчиків удару, нахилу і переміщення
 • Наявність індикації температури в салоні автомобіля
 • Наявність індикації напруги акумуляторної батареї автомобіля
 • Наявність індикації часу роботи двигуна в режимах автоматичного запуску, «Парковка з працюючим двигуном», турботаймера
 • Програмування часу автоматичного запуску двигуна відбувається з точністю до хвилини
 • Запуск двигуна включається за командою брелока

КОМФОРТ

 • Функція «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРБОТАЙМЕР» призначена для коректної зупинки турбованих двигунів
 • Функція «ПАРКОВКА З ПРАЦЮЮЧИМ ДВИГУНОМ» дає можливість поставити в режим охорони автомобіль, в якому працює двигун, а ключ в замку відсутній

МОЖЛИВОСТІ CAN

 • Мультіканальний вбудований адаптер цифрових шин включає в себе апаратну реалізацію CAN, LIN-BUS, K-LINE
 • Можливість роботи в режимі «SLAVE». Це керування за допомогою штатного брелока автомобіля
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴