Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Scher-Khan Mobicar B v2

3 750 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск Опціонально
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення CAN-K-Line
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики

SCHER-KHAN MOBICAR B - це охоронна система, що має два способи ке-рування, які можуть проводитимуться із двостороннього брелока (частота 868 Мгц) та зі смартфона (канал Bluetooth). Ключовими перевагами використання смартфона є наочність інформації, простота і швидкість налаштування роботи функцій. Автосигналізація SCHER-KHAN MOBICAR B діє з будь-якими мобільними пристроями під керуванням IOS (починає працювати з версії 8.0) та Android (стартує з версії 4.4). Модель SCHER-KHAN MOBICAR B включає в себе функцію автозапуску з телефону, а також має в своєму розпорядженні розширені охоронні можливості завдяки активації додаткових функцій, що стають доступними, якщо використовувати смартфон. Радіообмін між брелоком і системою відбувається на робочій частоті 868 Мгц, що забезпечує впевнений зв'язок в умовах міста. Команди, які передаються в ефір, кодуються за допомогою шифру, що створений на базі алгоритму AES-128, який є одним з найбільш надійних і стійких у світі.

КЕРУВАННЯ ЗІ СМАРТФОНА. МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК SCHER-KHAN MOBICAR

Сигналізація, яка має функцію автозапуску SCHER-KHAN MOBICAR В, обладнана вбудованим модулем Bluetooth SMART. Це дозволяє забезпечити обмін даними між процесорним блоком і смартфоном, який стає справжнім центром керування і налаштування багатьох функцій системи, що має всі супутні переваги наочності і візуалізації. За допомогою додатка SCHER-KHAN MOBICAR смартфон перетворюється на багатофункціональний пульт керування охоронною системою. Цей додаток безкоштовний і знаходиться у вільному доступі в Google Play і App Store. Власник системи має можливість керувати всіма її охоронними функціями, змінювати налаштування, переглядати різні дані. Користувачеві доступна не лише інформація, що стосується роботи охоронної системи, але і експлуатаційні параметри автомобіля такі як рівень чутливості тривожних датчиків і їх статус, точне значення зворотів двигуна, напруга бортової мережі, температура в салоні (якщо в ньому встановлений відповідний датчик), рівень палива і так далі. Якщо використовувати смартфон для керування системою SCHER-KHAN MOBICAR В, то набір охоронних і сервісних функцій цієї моделі істотно збільшиться.

ОХОРОНА АВТОМОБІЛЯ

Автосигналізація SCHER-KHAN MOBICAR В надає функцію «Іммобілайзер». В якості мітки залучається смартфон, який раніше був пов'язаний з системою. Саме цей пристрій підтверджує особу власника автомобіля, після чого дається дозвіл на запуск двигуна. Двері можна відімкнути з брелока охоронної системи штатним ключем, проте без смартфона завести двигун не вдасться. Власник зможе вдатися до процедури аварійного виключення режиму охорони, а от зловмисник такого привілею позбавлений. Якщо власник знаходиться поруч з автомобілем та не має смартфона, то функція «Захист при крадіжці брелока» не дозволить відключити режим охорони, навіть із брелока. Тобто,якщо активувати дану функцію, то стороння особа не зможе проникнути в салон, брелок охоронної функції йому ніяк не допоможе. Робоча частота системи – 868 Мгц. Цей діапазон слабо завантажений, що обумовлює стійкий радіообмін між двостороннім брелоком і процесорним блоком системи, навіть в умовах міста, які належать до найсприятливіших для радіозв'язку. До автосигналізації SCHER-KHAN MOBICAR В, яка має функцію автозапуску із телефону, включені радіокоманди, що захищені алгоритмом шифрування, який заснований на базі стандарту AES-128. Він визнається експертами, як один з самих стійких у світі. Одночасно кожна система SCHER-KHAN MOBICAR В працює з використанням індивідуальних ключів шифрування, а кожна команда проходить процедуру індивідуального підтвердження. Таким чином, радіоканал SCHER-KHAN MOBICAR В надійно захищений від електронного злому.

КОМФОРТ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Автосигналізація SCHER-KHAN MOBICAR B обладнана функцією автозапуску двигуна. Вона сумісна з будь-якою системою запуску сучасних автомобілів і може відбуватися від ключа запалення і від кнопки START-STOP та з будь-яким типом двигуна: бензиновим, дизельним або гібридним, а також з будь-якою трансмісій: механічною або автоматичною. Користувач може налаштувати запуск по позитивній або негативній температурі в салоні, при падінні напруги в бортовій мережі нижче певного рівня. Також передбачена можливість запрограмувати 2 запуски в точно заданий час, а при програмуванні запусків зі смартфона можна встановити розклад пусків на цілий тиждень. Запуск можливий за командою з брелока або зі смартфона у будь-який час за бажанням власника. Вбудований мультіканальний адаптер цифрових шин дає широкі можливості інтеграції автосигналізації, яка має автозапуск з телефону SCHER-KHAN MOBICAR B, в бортові цифрові мережі сучасних автомобілів. Сигналізація підтримує всі цифрові формати передачі даних, які прийняті в автомобілебудуванні. На апаратному рівні в процесорному блоці реалізовано підключення двох CAN-, а також двох K-LINE/LIN-шин. Підключення до цифрових шин дає можливість керувати охоронними функціями SCHER-KHAN MOBICAR В за допомогою штатного брелока автомобіля, а також прочитувати параметри автомобіля і отримувати дані про стан різних датчиків.

СИСТЕМА, ЩО ЗНИЖУЄ РИЗИК ДТП

SCHER-KHAN MOBICAR B сприяє зниженню ризику попасти в попутне ДТП з наступним позаду автомобілем. Спеціальна функція автоматично активує світлову аварійну сигналізацію при екстреному гальмуванні (уповільнення більш ніж на 20 км/ч за секунду). Водій наступного ззаду автомобіля сприймає подібну сигналізацію з підвищеною увагою і може вчасно зробити адекватні дії для того, щоб уникнути зіткнення.

ВИГІДНЕ

Наочне керування системою і швидке налаштування функцій відбувається за допомогою смартфона. Телефон власника використовується як мітка ідентифікації. Функції «Іммобілайзер» і «Захист при крадіжці брелока» створюють додатковий рівень охорони. Смартфон збагачений сервісним функціоналом. Автоматичний запуск діє з додатковими налаштуваннями. Автоматичне включення і виключення режиму охорони можливо при видаленні і наближенні власника зі смартфоном. Наявність індивідуального заводського pin-коду доступу дає можливість аварійно виключити режим охорони. Керування режимом охорони здійснюється за допомогою штатного брелока автомобіля. Наявність інтелектуального режиму роботи турботаймера призначена для коректної зупинки турбованих двигунів. Технічна підтримка від виробника діє на всій території країни і ближнього зарубіжжя. 5-річна розширена гарантія від компанії-розробника.

Технічні характеристики

БЕЗПЕКА

 • Зв'язок із процесорним блоком на відстані до 1200 м
 • Прийом повідомлень на видаленні до 2000 м
 • Автоматичне замикання центрального замка на початку руху
 • Цифрові датчики удару, нахилу і переміщення автомобіля, які мають дистанційне регулювання чутливості
 • Режим ПАНІКА
 • Наявність персонального коду дозволяє автовласнику вимкнути режим охорони, якщо був втрачений брелок
 • Наявність функції «Іммобілайзер» В якості мітки використовується мобільний пристрій власника.
 • Наявність функції «Захист при крадіжці брелока». В якості мітки для підтвердження права доступу використовується мобільний пристрій власника

КЕРУВАННЯ

 • Можливість керування з будь-якого мобільного пристрою, що відповідає специфікації Bluetooth 4.0 і вище, а також з операційної системи iOS (версія 8.0 і вище) або Android (версія 4.4 і вище)
 • Багатофункціональний брелок-комунікатор, який має ЖК-дисплей
 • Керування і налаштування оперативних функцій системи здійснюється з брелока і мобільного пристрою
 • Наявність дистанційного регулювання чутливості і відключення дат-чиків удару, нахилу та переміщення
 • Наявність індикації температури в салоні автомобіля
 • Наявність індикації напруги акумуляторної батареї автомобіля
 • Наявність індикації часу роботи двигуна в режимах автоматичного запуску, турботаймера, функції "Парковка з працюючим двигуном"
 • Програмування часу автоматичного запуску двигуна діє з точністю до хвилини
 • Запуск двигуна можливий за командою брелока і мобільного пристрою

АВТОЗАПУСК

 • Можливість реалізації функції автоматичного запуску на автомобілях, які мають двигуни будь-якого типу: бензинові, дизельні, гібридні
 • Функція автозапуску працює з будь-якими типами трансмісій: механічними, автоматичними, роботизованими і так далі
 • Робота з усіма типами систем пуску двигуна відбувається від ключа запалювання та від кнопки START - STOP
 • Автоматичний запуск може здійснюватися до 2 разів на добу в точно вказаний час (із точністю до хвилини)
 • Автоматичний запуск можливо запрограмувати по температурі в салоні (за негативною і позитивною).
 • Автоматичний запуск включається, якщо падає напруга у бортовій мережі нижче запрограмованого рівня.

КОМФОРТ

 • Функція інтелектуального турботаймера призначена для коректної зупинки турбованих двигунів.
 • Функція "Парковка з працюючим двигуном" дає можливість поставити автомобіль в режим охорони з працюючим двигуном без ключа у замку

МОЖЛИВОСТІ CAN

 • Мультіканальний вбудований адаптер цифрових шин включає в себе апаратну реалізацію CAN, LIN-BUS, K-LINE
 • Взаємодія зі штатною охоронною системою відбувається через керу-вання режимом охорони SCHER-KHAN MOBICAR B, що діє зі штатного брелока автомобіля; керування штатною охоронною системою здійс-нюється з брелока SCHER-KHAN MOBICAR B і мобільного пристрою; ке-рування штатною охоронною системою і SCHER-KHAN MOBICAR B реа-лізується штатними брелоками, брелоком SCHER-KHAN MOBICAR B, мобільними пристроями
 • Можливо зчитування діагностичних даних і інформації про стан датчиків
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴