Pandora DX-6X

Очікуємо

 • Установка

 • Установка

 • Установка

 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X
 • Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Очікуємо

5 428 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними рішеннями. Такий функціонал системи, яку можна придбати за мінімальну ціну, ви не зустрінете серед моделей інших виробників.

Pandora DX-6X цілком новий продукт в сегменті сигналізацій, що мають брелок і ось чому.

Якщо подивитися на комплектацію системи, то вона мало чим відрізняється від інших двосторонніх систем, які мають брелок, крім стильного і функціонального брелока Pandora, що включає O-LED дисплей. Але як тільки ви переглянете характеристики системи, то відразу не повірите на що здатна ця бюджетна модель. Вбудований Bluetooth дозволяє миттєво розширити функціональні і сервісні можливості системи до преміального сегмента. Функції і можливості сигналізації Pandora DX-6X варто розглянути докладніше.

за температурою двигуна

за температурою зовнішнього середовища

за часом

за бортовою напругою автомобіля.

Варіанти дистанційного запуску:

з брелока Pandora D-010

з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатка.

Керування через брелок Pandora гарантує захист від електронного сканування та ретрансляції сигналу.

Радіореле Pandora BTR-101 застосовується для блокування ланцюга і двигуна автомобіля. Також воно запобігає підготовленому викраденню та служить хорошим помічником у разі розбійного нападу. Радіореле BTR-101 не має дротового з'єднання з блоком сигналізації. Тим самим виявлення його по дроту неможливо. Відключення реле відбувається автоматично після успішної авторизації мітки (телефону).

Bluetooth-брелок-мітка Pandora D-030, що має OLED дисплей. Дальність керування обмежена Bluetooth-з'єднанням (близько 35 метрів), але цей пристрій може працювати як брелок так і мітка в одному корпусі. Брелок-мітка виконана з пластикового корпусу та містить три кнопки керування, дисплей, інтегровану чіп-мітку та вбудований акумулятор, який має виносний micro-USB порт для зарядки.

З цього виходить висновок, що з самої бюджетної автосигналізації цілком можливо отримати преміальний протиугінний комплекс, який включає GSM і GPS позиціонування, автозапуск і сумісність з іншими периферійними пристроями Pandora BT. Pandora DX-6X - це чудовий вибір для захисту вашого авто!

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок оснащений 2xCAN-LIN модулем, що призначений для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля та задовольняє коректне керування штатними бортовими системами автомобіля. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему Pandora DX-6X можна встановити аналоговим способом.

Мобільний додаток (IOS і ANDROID)

Для Bluetooth систем Pandora спеціально розроблено мобільний додаток Pandora BT. Додаток працює на відстані Bluetooth з'єднання, графічно відображає статус системи та охоронних зон, всі встановлені додаткові пристрої Pandora та дозволяє керувати, запускати дистанційно двигун, налаштовувати параметри, які не тільки розраховані для користувача, але і системні налаштування сигналізації.

Брелок Pandora D-010

Стильний інформаційний брелок, що має OLED дисплей, виконаний в пластиковому корпусі, а на верхній частині винесені 3 кнопки керування. Брелок призначений основним елементом керування системи, відображає статус системи та охоронних зон, інформує власника про характер загрози в разі тривожної події, позначає графічно зону спрацювання піктограмою індикацією. Він має світлове, звукове та вібро сповіщення, а передача даних відбувається по радіоканалу 868 MHz. Брелок працює на одній стандартній батарейці типу ААА.

Діалоговий код авторизації AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр, що вбудований в блок системи. Він контролює охоронні зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару попередньої і тривожної зони дворівневий. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, також виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку або в мобільному додатку.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з додатка Pandora BT або брелоком Pandora D-010.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До комплектації системи Pandora DX-6X не входить релейний модуль RMD-5M, але його можна придбати окремо, якщо ви бажаєте реалізувати автозапуск двигуна. Основний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Можливі такі варіанти автозапуску:

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа («ByPass», «CLONING»), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску. При цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM, який призначений для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Пам'ятайте, що під час установки коли використовується технологія «ByPass», потрібно підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Дозволяє суттєво розширити перелік автомобілів, які мають підтримку функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера «CLONE».

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку, що містить 32-розрядний ARM-процесор, дозволила істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля до 7-12 мАг в штатному режимі охорони.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення Пін-коду штатними кнопками (програмується до 4 кнопок). Для того, щоб виїхати на автомобілі потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований Пін код. Якщо Пін-код не був введений або введений невірно, то реле заблокує роботу двигуна.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, який дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, а також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати даний режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям у разі іншого обслуговування автомобіля.

Режим «ANTI-HI-JACK»

Активна протиугінна функція, яка спрацьовує у разі розбійного нападу! Для застосування режиму потрібно прописати в систему чіп-мітку BT-760 або призначити мобільний телефон як мітку системи та встановити реле блокування. При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. Якщо авторизація мітки не відбулася, то двигун буде заблокований через 1 хвилину. При цьому звуковий сповіщувач попереджає водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому не відразу блокується двигун? Існують норми і стандарти за якими відбувається безпечна зупинка на випадок втрати сигналу між блоком і міткою. Між іншим, цього часу достатньо для реалізації цієї функції.

Режим «HANDSFREE»

Режим «Вільні Руки» дозволяє автоматично керувати сигналізацією у разі наближення або віддалення від автомобіля. Для застосування режиму потрібно прописати в систему чіп-мітку BT-760 або призначити мобільний телефон як мітку системи.

Режим «SLAVE»

Цей режим дає можливість керувати сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але майте на увазі, що керування за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу, а зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях.

Додаткові можливості автосигналізації Pandora DX-6X

Інтегрований Bluetooth інтерфейс

Одна з найголовніших особливостей системи - це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом. При цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, а досить простого сполучення з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється сполучення з мобільним пристроєм власника. Можна докупити радіореле блокування BTR-101, чіп-мітку BT-760, датчик дверей DMS-100 BT та інші модулі і пристрої. Всі нові пристрої будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Мобільний телефон буде виконувати функцію мітки. Навіщо це потрібно? Це надає додатковий протиугінний захист. Наприклад, щоб здійснити поїздку відразу після зняття системи з режиму охорони, потрібно реалізувати радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком. У разі невиявлення мітки в зоні прийому двигун буде заблокований, якщо реалізовані блокування. Пам'ятайте, що система працює тільки з одним мобільним пристроєм. Для зміни його необхідно спочатку видалити той, який прописаний і лише потім додати новий.

Можливість прописати чіп-мітку BT-760 і радіореле блокування BTR-101

Якщо ви бажаєте додатково розширити протиугінний потенціал системи, то необхідно купити і прописати безконтактну чіп-мітку Pandect BT-760. Вона має мініатюрні розміри та оснащена кнопкою (альтернативне керування постановки / зняття системи з режиму охорони та переведення системи в режим ТО), а корпус виконаний з пластика. Використовується батарейка CR-2032.

Можливість додати брелоки Pandora R-387, D-030

Якщо виникла потреба мати ще один додатковий брелок, а купувати основний (D-010) дорого, то можна придбати брелок без РК дисплея Pandora R-387. Він коштує значно дешевше. Брелок R-387 – це кнопковий брелок, який не має LCD-дисплея і виконаний в пластиковому корпусі з елементом живлення CR-2032.

Можливий апгрейд до GSM-GPS системи!

Завдяки сумісності по Bluetooth з іншими пристроями Pandora можна встановити GSM-GPS маяк NAV-X. Процесорний блок має вбудовані GSM-GPS модулі і даний пристрій синхронізується з охоронним комплексом. У разі встановлення NAV-X ви отримаєте можливості GSM системи і всі основні її функції. Ви зможете бачити координати автомобіля на карті, користуватися особистим онлайн кабінетом, дивитися історію подій та здійснювати дистанційний контроль поточного стану автомобіля, а також мати додаткові переваги GSM-GPS системи. У підсумку ви володієте двома окремими пристроями, які працюють разом і доповнюють функціонал системи.

3D-акселерометр

+

GPS

Опціонально

GSM

Опціонально

Slave режим

+

Автозапуск

Опціонально

Брелок

+

додаток через Bluetooth

+

Кількість сім-карт

-

Мітка імобілайзера

Опціонально

Мобільний додаток

-

Модем

-

Підключення

2xCAN-LIN

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

+

GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT і автономний NAV)

опціонально

GSM-модуль

-

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

-

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (BTR-101)

опціонально

Безконтактна мітка імобілайзера BT-760

опціонально

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

+

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

+

Діалогове кодування радіосигналу

+

Дальність оповіщення по брелоку (брелок D-010)

1800

Дальність управління по брелоку (брелок D-010)

800

Дистанційне блокування двигуна

-

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

опціонально

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

-

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

+

Модуль автозапуску RMD-5m

-

Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora