Pandora DX-9X

Очікуємо

 • Установка

 • Установка

 • Установка

 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X
 • Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Очікуємо

6 130 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішеннями. Такий функціонал системи, враховуючи мінімальну вартість, ви не зустрінете серед моделей інших виробників.

Pandora DX-9X відрізняється від DX-6X тільки розширеною комплектацією, в комплекті вже є релейний модуль автозапуску RMD-5m і компактна звукова п’єзо-сирена Pandora PS-330. В усьому іншому системи однакові, процесорний блок не має відмінностей.

Якщо подивитися на комплектацію системи, то вона мало чим відрізняється від інших брелочних двосторонніх систем, крім стильного і функціонального брелока Pandora з O-LED дисплеєм, але як тільки ви перейдете до характеристик системи, відразу навіть не повірите на що здатна ця бюджетна модель. Вбудований Bluetooth дозволяє миттєво розширити функціональні і сервісні можливості системи до преміального сегмента. Функції і можливості сигналізації Pandora DX-9X варто розглянути докладніше.

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- за допомогою брелока Pandora D-010

- через мобільний додаток.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою за допомогою брелока або мобільного додатка.

Технологія ByPass - вбудований в блок безключовий обхідник, що дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного іммобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, під час установки при використанні технології ByPass потрібне підключення до інтернету.

Технологія Cloning дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Радіореле Pandora BTR-101 застосовується для блокування ланцюга і як наслідок - двигуна автомобіля, запобігає викраденню, служить хорошим помічником при розбійному нападі. Радіореле BTR-101 не має дротового з'єднання з блоком сигналізації, тим самим виявити його по дроту неможливо, різні варіанти установки, в тому числі в джгути дротів автомобіля. Відключення реле відбувається автоматично після успішної авторизації мітки (телефону).

Bluetooth-брелок-мітка Pandora D-030 з OLED дисплеєм. У брелока D-030 дальність управління обмежена Bluetooth-з'єднанням (близько 35 метрів), але це і брелок, і мітка в одному корпусі. Брелок-мітка має пластиковий корпус, 3 кнопки управління, дисплей, інтегровану чіп-мітку, вбудований акумулятор з виносним micro-USB для зарядки.

З самої бюджетної автосигналізації цілком можливо отримати преміальний протиугінний комплекс, з GSM і GPS позиціонуванням, автозапуском і сумісністю з іншими периферійними пристроями Pandora BT. Pandora DX-9X - прекрасний вибір для захисту вашого авто!

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок оснащений 2xCAN-LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління штатними бортовими системами авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі, систему Pandora DX-9X можна встановити в аналоговий спосіб.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Спеціально розроблений мобільний додаток Pandora BT для Bluetooth систем Pandora. Додаток працює на відстані Bluetooth з'єднання, графічно відображає статус системи, охоронних зон, всі встановлені додаткові пристрої Pandora, дозволяє управляти, дистанційно запускати двигун, налаштовувати параметри не тільки призначені для користувача, але і системні налаштування сигналізації.

Брелок Pandora D-010

Стильний інформаційний брелок з OLED дисплеєм, виконаний в пластиковому корпусі, на верхній частині винесені 3 кнопки управління. Брелок служить основним елементом управління системи, відображає статус системи та охоронних зон, інформує власника про характер загрози в разі тривожної події, графічно відображає зону спрацювання піктограмною індикацією. Брелок має світлове, звукове і вібросповещення, передача даних відбувається по радіоканалу 868MHz, працює на 1 стандартній батарейці типу ААА.

Діалоговий код авторизації AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, контролює охоронні зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару дворівневий, попередньої і тривожної зони. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацювання. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку або в мобільному додатку.

Управління передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, керувати ним можна через додаток Pandora BT або брелоком Pandora D-010.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи Pandora DX-9X є релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5m. Основний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного іммобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати другий штатний ключ в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля до 7-12 мАг в штатному режимі охорони.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення Пін-коду штатними кнопками (програмується до 4 кнопок). Для того, щоб виїхати на автомобілі, потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований Пін-код. Якщо Пін-код не був введений або введений невірно, реле заблокує роботу двигуна.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів. Також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати дані режиму при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям для обслуговування авто.

Режим Anti-Hi-Jack - активна протиугінна функція при розбійному нападі! Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або мобільний телефон призначений, як мітка системи, і зрозуміло встановлені реле блокування. При включенні функції система здійснює перехід в режим постійного опитування чіп-мітки, на наявність її в салоні автомобіля. Якщо авторизація мітки не відбулася, двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попереджає водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому не відразу блокується двигун? Існують норми і стандарти, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля.

Режим HandsFree. Режим «Вільні Руки» дозволять автоматично управляти сигналізацією по наближенні/віддаленні від автомобіля. Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або мобільний телефон, що призначений як мітка системи.

Режим SLAVE. Можливість управління сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але врахуйте, управління зі штатного радіоканалу може призвести до ретрансляції сигналу, і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях.

Управління через брелок Pandora гарантує захист від електронного сканування та ретрансляції сигналу.

Додаткові можливості автосигналізації Pandora DX-9X

Інтегрований Bluetooth інтерфейс

Одна з найголовніших особливостей системи - це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом, при цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, досить простого з’єднання з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється з’єднання з мобільним пристроєм власника. Можна докупити радіореле блокування BTR-101, чіп-мітку BT-760, датчик дверей DMS-100 BT й інші модулі та пристрої, при цьому всі нові пристрої будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Мобільний телефон буде виконувати функцію мітки. Навіщо це потрібно? Це дає додаткову систему захисту. Наприклад, щоб здійснити поїздку відразу після зняття системи з охорони, потрібен радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком. Якщо мітка не розпізнається в зоні прийому, двигун буде заблокований. Пам'ятайте, система працює тільки з одним мобільним пристроєм, для зміни пристрою необхідно спочатку видалити прописаний і лише потім додати новий.

Можливість прописати чіп-мітку (BT-760) і радіореле блокування (BTR-101)

Якщо ви бажаєте додатково розширити протиугінний потенціал системи, ви можете купити і прописати безконтактну чіп-мітку Pandect BT-760. Мітка має мініатюрні розміри, корпус виконаний з пластика, мітка оснащена кнопкою (альтернативне управління - постановка/зняття системи з охорони та переведення системи в режим ТО), елемент живлення батарейка - CR-2032.

Можливість додати брелоки Pandora R-387, D-030

Якщо виникла потреба мати ще 1 додатковий брелок, а купувати основний (D-010) дорого, можна купити брелок без ЖК дисплея Pandora R-387, він значно дешевший. Брелок R-387 - кнопковий брелок без LCD-дисплея, виконаний в пластиковому корпусі з елементом живлення CR-2032.

Можливий апгрейд до GSM-GPS системи!

Завдяки сумісності через Bluetooth з іншими пристроями Pandora можна встановити GSM-GPS маяк NAV-X, процесорний блок має вбудовані GSM-GPS модулі, і даний пристрій синхронізується з охоронним комплексом. Встановивши NAV-X ви отримаєте можливості GSM системи, і всі основні її функції, наприклад, координати автомобіля з відображенням на карті, особистий онлайн кабінет, історію подій, дистанційний контроль поточного стану авто і додаткові переваги GSM-GPS системи. У підсумку ви маєте 2 окремих пристрої, які працюють разом і доповнюють функціонал системи.

3D-акселерометр

+

GPS

Опціонально

GSM

Опціонально

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

+

додаток через Bluetooth

+

Кількість сім-карт

-

Мітка імобілайзера

Опціонально

Мобільний додаток

-

Модем

-

Підключення

2xCAN-LIN

Радіореле

Опціонально

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

+

GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT і автономний NAV)

опціонально

GSM-модуль

-

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

-

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (BTR-101)

опціонально

Безконтактна мітка імобілайзера BT-760

опціонально

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

+

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

+

Діалогове кодування радіосигналу

+

Дальність оповіщення по брелоку (брелок D-010)

1800

Дальність управління по брелоку (брелок D-010)

800

Дистанційне блокування двигуна

-

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

-

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

+

Модуль автозапуску

RMD-5m

Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth)

опціонально

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora