Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX88BTUA

6 270 ₴
3D-акселерометр +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера опціонально
Мобільний додаток +
Модем 2G
Підключення 2xCAN-LIN
Радіореле опціонально
Резервне живлення
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT і автономний NAV) опціонально
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Бездротове реле блокування (підтримує BTR-101) опціонально
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 1
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц +
Дальність керування по брелоку (опціонально, брелок D-030)
Дальність оповіщення по брелоку (опціонально, брелок D-030)
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 2G +
Модуль автозапуску RMD-5m +
Підключення по 2xCAN / LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Слот для сим карты 1
Турботаймер +

Нова автомобільна система Pandora має протиугінні властивості, а також підтримує всі телеметричні функції хмарного сервісу PRO.P-ON. Автосигналізація підтримує мобільний додаток і має можливості дистанційного блокування двигуна. Програмування системи може здійснюється як англійською мовою, так і російською, обрати мову для голосових підказок ви можете самостійно.

Pandora DX88BTUA має всі відповідні сертифікати стандарту (E8 116 RA-0010231) та пройшла міжнародну сертифікацію (за вимогами автомобільного стандартного якості IATF-16949-2016).

Базовий блок системи

У блок системи інтегрований 2xCAN / 2LIN-інтерфейс, LBS-позиціонування, 2G-модем, 3D-акселерометр, Bluetooth-інтерфейс 4,2 Low Energy та вбудований імобілайзер. Такі функціональні можливості блоку системи забезпечують весь спектр охоронних та протиугінних властивостей.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 2хCAN-2LIN

Завдяки процесорному блоку з модулем 2хCAN-2LIN систему можна підключити з мінімальним втручанням в штатну електроніку автомобіля, а також забезпечує їх коректну «співпрацю». Модуль підключається по цифровій шині, але в разі її відсутності система дозволяє і аналогову установку.

Мобільний додаток (IOS і ANDROID)

Керування системою можливе через мобільний додаток (Pandora Pro – для IOS та Pandora Online – для Android). Контролювати систему через Інтернет можна цілодобово.

Для керування системою через Bluetooth використайте додаток Pandora BT, який працює на відстані до 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.p-on і особистий онлайн – кабінет власника

Ви маєте змогу переглядати історію подій за допомогою Інтернет серверу Pro-p-n.ru. Для цього вам досить зайти до особистого кабінету. Окрім історії подій, в особистому кабінеті ви зможете бачити поточний стан авто та охоронних зон, а також налаштовувати та керувати системою.

Система має можливість зберігати весь маршрут поїздки, зі всіма зупинками та відображенням на карті. Для цього потрібно придбати та встановити GPS-приймач NAV-035BT. Трекінг авто буде доступним в особистому кабінеті на сервері та в мобільному додатку.

Секретна інформація для реєстрації на сервері буде зазначена під захисним шаром на індивідуальній пластиковій картці Pandora, яку ви отримаєте в комплекті із системою.

Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля і ні в якому разі не повідомляйте цю інформацію третім особам, зокрема установникам, які виконують монтаж системи. Не втрачайте карту, тому що дані відновити неможливо, а в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Діалоговий захист AES-128

Можете не турбуватись про захист передачі даних від електронного злому та ретрансляції сигналу, адже система застосовує діалоговий код шифрування AES, що має довжину ключів 128 Bit і пройшов перевірку найвимогливіших автовласників.

Вбудований імобілайзер

Вбудований імобілайзер використовується для блокування електричних ланцюгів автомобіля в разі запуску двигуна, що здійснюється не власником авто. Щоб розпізнати власника система оснащена однією безконтактною міткою Pandect BT-770, що взаємодіє з центральним блоком системи і служить для розпізнавання власника шляхом опитування мітки на наявність її в салоні. Мітка являє собою маленьку мікросхему в пластиковому корпусі. Обмін інформації між міткою та центральним блоком здійснюється через Bluetooth-з’єднання. В разі вдалого зчитування мітки система відключає імобілайзер та всі реле блокування. В інакшому разі система блокує двигун. До тих пір, поки не відбудеться авторизація мітки. Також мітка має кнопку, за допомогою якою власник може поставити або зняти режим охорони або ТО.

Чіп-мітку рекомендуємо носити окремо від штатного ключа автомобіля.

Додаткова авторизація власника через мобільний телефон

Якщо додати в систему мобільний пристрій, синхронізувавши його через Bluetooth та авторизувавшись, в результаті ваш телефон буде використовуватись як чіп-мітка для системи.

Як мітку ви можете використати тільки один мобільний пристрій, та в разі його зміни ви зможе без проблем видалити прописаний та додати новий.

Інтегрований 3D акселерометр

Завдяки трьохкоординатному акселерометр, що відповідає за датчики руху, удару та нахилу, система може реєструвати навіть найменші зміни положення автомобіля без помилкових спрацьовувань. Щоб налаштувати датчики ви можете скористатись мобільним додатком.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До системи входить релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5M або RMD-4, що дозволяє налаштувати запуск двигуна наступними способами:

- за температурою двигуна

- за температурою зовнішнього середовища

- за часом

- за бортовою напругою автомобіля.

Варіанти дистанційного запуску:

- з ынтернет-кабінету власника

- з мобільного додатку.

Алгоритми автозапуску можна регулювати командою з брелку або мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

Вам не доведеться купувати дорогі цифрові обхідники, адже у центральному блоці використані сучасні технології для обходу штатного імобілайзера та клонування штатного ключа, за допомогою яких легко реалізувати автозапуск.

Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Ця технологія дозволяє клонувати ключ для обходу штатного імобілайзера та здійснення автозапуску. Система обладнана новим PWM-порт для роботи з оригінальним ключем автомобіля.

Для установки при використанні технології «ByPass» необхідне підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Безключовий автозапуск стає доступним для більшої кількості авто за допомогою спеціального сервера «CLONE», що використовується ця технологія.

Економне енергоспоживання

Економне енергоспоживання забезпечує новітня елементна база основного блоку, що складається із 32-розрядного ARM-процесора і зменшує споживання до 16 мА в штатному режимі охорони, з урахуванням роботи вбудованого імобілайзера та GSM-GPS модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 4.2 Low Energy

За бажанням ви можете підключати додаткові пристрої Pandora, що підтримують Bluetooth-протокол, без інтеграції в плату центрального блоку. Можна доукомплектувати систему брелоком D-030, бездротовим датчиком дверей DMS-100 BT, GPS приймачем NAV-035BT, радіореле BTR-101 та іншими модулями Pandora з Bluetooth.

Через Bluetooth пристрої сполучаються не тільки з блоком сигналізації, а і з телефоном власника.

Дистанційне блокування двигуна

У разі позаштатної ситуації власник блокування двигуна можна здійснити дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Щоб зробити це потрібно зателефонувати на систему та ввести комбінацію 666*. У разі якщо ви використовуєте не власний номер, потрібно ввести гостьовий пін-код, який був вказаний під час установки. Після введення команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. В такому разі запустити систему за допомогою брелку чи мобільного додатку буде неможливо. Щоб активувати систему і відключити блокування, зателефонуйте на номер системи та введіть 999* і секретний пін-код, що вказаний на персональній картці власника Pandora.

Корисні режими сигналізації

Режим «ТО» –  використовується при діагностиці автомобіля чи штатного електроустаткування. При його активації система не втручається в роботу штатних модулів, але не дозволить прописати додатковий брелок або мітку. Також режим можна використовувати при здачі авто на мийку чи інших послугах.

Режим «ANTI-HI-JACK» – при активації цього режиму система починає постійно зчитувати чіп-мітку на наявність її в автомобілі. При спробі відкрити двері, натискання на педаль гальма чи інших подіях у разі увімкнутого двигуна мітка продовжуватиме посилати радіообмін з блоком системи. Якщо авторизації не відбудеться, то через 1 хвилину двигун буде заблоковано. При цьому водій почує характерний звук, що попередить його про швидке блокування двигуна.

Блокування двигуна запускається через одну хвилину згідно з нормами стандарту безпеки, за якими відбувається безпечна зупинка авто.

Протиугінний режим «ANTI-HI-JACK» використовується уразі розбійного нападу.

Режим «HANDSFREE»

Режим «Вільні руки» надає можливість автоматично керувати сигналізацією при наближенні або віддаленні від авто. Щоб використовувати режим в систему потрібно прописати чіп-мітку BT-770 або мобільний телефон.

Режим «SLAVE»

В цьому режимі ви маєте можливість керувати сигналізацією за допомогою штатного брелка. Варто пам’ятати, що це впливає на сигнал та може призвести до його ретрансляції, чим можуть скористатись зловмисники. Ми рекомендуємо для цього режиму в налаштуваннях активувати «керування SLAVE тільки у разі наявності чіп-мітки». В такому разі автосигналізація продовжить працювати навіть в разі відключення штатної охорони.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴