Pandora DXL-0050L v2

Очікуємо

 • Установка

 • Установка

 • Установка

 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2
 • Pandora DXL-0050L v2

Pandora DXL-0050L v2

Очікуємо

4 452 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Оновлена модель Pandora DXL-0050L версії 2, що була виготовлена в кінці 2019 року. Це двостороння автосигналізація, яка має елементну базу і перевірена часом. В ній збережено все саме найкраще від попереднього покоління і додані нові рішення. Процесорний блок отримав ще один цифровий модуль. Отже, блок містить 2 підключення по CAN-шині і 2 по LIN (2xCAN-2LIN), що дозволяє встановлювати сигналізацію на сучасні автомобілі ще простіше і при цьому можна реалізовувати ще більше функцій. До комплекту входить вже покращені брелоки зворотного зв'язку Pandora LCD D-079 і R-389, які не мають РК, а в минулій версії D-078 і R-387 .

Додатковий трьохкнопковий брелок R-389 не має LCD дисплея і елемента живлення CR-2032.

- за температурою двигуна

- за температурою зовнішнього середовища

- за часом

- за бортовою напругою автомобіля.

Дистанційний запуск здійснюється з брелока Pandora D-079. У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока.

Отже, модель Pandora DXL-0050 v2 – це надійна автомобільна охоронна система, що має автозапуск двигуна, придбати яку можна за доступну ціну.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок оснащений 2xCAN-LIN модулем, який призначений для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля та забезпечує коректне керування зі штатними бортовими системами автомобіля. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему можна встановити аналоговим способом. До комплекту входить кінцевики та монтажний комплект.

Брелок Pandora D-079 і R-389

Багатофункціональний брелок D-079 виконаний в кращих традиціях Pandora. LCD дисплей має підсвічування, роздільну індикацію кожних дверей та зрозумілі статусні позначення у вигляді піктограм. Корпус зроблений в пластиковому корпусі, а на верхній частині винесені три кнопки керування. Брелок служить основним елементом керування системи, відображає статус системи та охоронних зон, а також інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Брелок містить світлове, звукове і vibro оповіщення, передача даних відбувається на діапазоні 868MHz, а працює він на одній стандартній батарейці типу ААА.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES має довжину ключів 128 Bit та гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Алгоритми кодування сигналу, які застосовані, надійні та перевірені роками, а найголовніше, що вони гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр, який вбудований в блок системи і відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару попередньої і тривожної зони спрацьовування дворівневий. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку D-079.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До комплектації системи DXL-0050 v2 входить релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5M. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску можуть бути такими:

Автозапуск без ключа

У центральному блоці 0050L v2 застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа («ByPass», «CLONING»), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску. При цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при здійсненні автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, тому все реалізується алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, що під час установки, коли використовується технологія «ByPass», потрібно мати підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Технологія дозволяє суттєво розширити перелік автомобілів, які мають підтримку функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера «CLONE».

Валідація штатними кнопками автомобіля

Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення Пін-коду штатними кнопками (програмується до 4 кнопок). Для того, щоб виїхати на автомобілі потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований Пін код. Якщо Пін-код не був введений або введений невірно, то реле заблокує роботу двигуна.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, який дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система Pandora не втручається в роботу штатних модулів, а також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку Рекомендуємо активувати даний режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям у разі іншого обслуговування автомобіля.

Режим «SLAVE»

Цей режим дає можливість керувати сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але майте на увазі, що керування за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу, а зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях.

3D-акселерометр

+

GPS

-

GSM

-

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

+

додаток через Bluetooth

-

Кількість сім-карт

-

Мітка імобілайзера

-

Мобільний додаток

-

Модем

-

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

-

GPS-модуль

-

GSM-модуль

-

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

-

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування

-

Безконтактна Мітка імобілайзера

-

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

+

Вбудований імобілайзер

-

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

-

Діалогове кодування радіосигналу

+

Дальність керування по брелоку (брелок D-079, 868MHz)

800

Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-079, 868MHz)

1800

Дистанційне блокування двигуна

-

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

-

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

-

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

-

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

-

Модуль автозапуску

RMD-5

Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth)

-

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora