Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DXL-1200L Moto

14 108 ₴
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок -
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 2G
Підключення 2xCAN-LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення +
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль +
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (підтримує BTR-101) опціонально
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок -
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц +
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 2G +
Модуль автозапуску опціонально
Підключення по 2xCAN / LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Слот для сим карты 1
Турботаймер +

Антикрадіжна GSM-GPS-Bluetooth система з резервним живленням, безконтактними мітками авторизації спеціально розроблена для мототехніки. Комплект продуманий до дрібниць для установки на мотоцикл, починаючи від герметичного компактного базового блоку системи, вологостійкої звукової сирени, закінчуючи мініатюрним реле блокування та спеціальним монтажним комплектом. Модель розроблена для ринку ЄС, тому підтримує англійську і російську Soft і Voice. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001:2015 і отримала відповідні сертифікати, у тому числі, європейського стандарту E8 116 RA-0010231.

Базовий блок системи з резервним живленням

В мініатюрний процесорний блок DXL-1200L інтегрований 2xCAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, GPS-модуль, 2G-модем, 3D-акселерометр, Bluetooth інтерфейс, акумулятор резервного живлення, 10 активних зон охорони та вбудований імобілайзер. Акумулятор резервного живлення на 320 маг дозволяє автономно працювати системі в повному режимі 30 хвилин, далі сигналізація переходить в режим економії і 2 рази в добу автоматично скидає координату мотоцикла, при цьому, всі реалізовані протиугінні функції системи продовжують працювати. Акумулятор системи заряджається тільки коли працює генератор  мототехніки, тим самим не розряджаючи основний АКБ мотоцикла.

Управління сигналізацією

Передбачено чотири основних способи керування сигналізацією Pandora DXL-1200L мото:

-          у режимі Hands Free;

-          мобільним додатком (IOS, Android);

-          з телефону власника (DTMF-командами);

-          міткою імобілайзера.

Найзручніший спосіб управління – Hands Free. У режимі Hands Free не потрібно від власника ніяких додаткових дій для керування системою, достатньо мати з собою маркер BT-760. При наближенні власника до мотоциклу під охороною система автоматично відключить режим охорони, при віддаленні – поставить об'єкт під охорону.

Управління з телефону власника спеціальними тоновими командами DTMF. Для управління з телефону потрібно зателефонувати на номер системи і задати команду, наприклад, «0*» – команда зняття з охорони, «1*» –  поставити під охорону. В інструкції вказані всі доступні команди з телефону. Можна управляти системою чіп-міткою BT-760. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття з охорони).

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати з програми як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 4,2 і вище. Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online – для Android відповідно.  Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth-з'єднання необхідно завантажити та встановити мобільний додаток Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth-з'єднання, відповідно, управління є на відстані до 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн кабінет власника

Система DXL-1200L підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан мотоцикла і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою та часом, коли вони сталися. Інтегрований в блок GPS-приймач записує трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій карті Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані та коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника мотоцикла, в жодному разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установникам, які проводять монтаж системи. Не втрачайте картку, дані не відновлюються, у разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Вбудований GPS приймач.

Наявність інтегрованого в блок системи GPS-приймача дозволяє власнику контролювати місцезнаходження мотоцикла, бачити весь маршрут поїздок з детальним промальовуванням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox та ін.). Трекінг мотоцикла записується автоматично при включенні запалювання і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн кабінеті користувача або в мобільному додатку. Якщо потрібно дізнатися координати мототехніки, ви можете запитати поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500*». На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою автомобіля. Трекінг можна відключити, для цього необхідно в програмі або в особистому кабінеті в налаштуваннях відключити функцію і зберегти змінені дані. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому та ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу надійні, перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Вбудований іммобілайзер, безконтактна мітка BT-760

В процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect BT-760. Безконтактна мітка — це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування «мітки» на наявність її в салоні авто. Обмін інформації з базовим блоком відбувається через Bluetooth 4.2 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування автоматично вимикаються, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття з охорони), також, за допомогою цієї кнопки можна перевести сигналізацію в режим або вийти з режиму ТО. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа мототехніки.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацювання. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення мототехніки, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштувати в мобільному додатку Pandora.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник мотоцикла може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок здійснений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним у систему брелоком, міткою неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування та відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

 Режим ТО – це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики мотоцикла і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі мототехніки на сервіс, мийку або стороннім людям при будь-якому іншому обслуговуванні техніки.

 Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в зоні радіообміну (не більше 20 метрів). При настанні певних подій (натискання на педаль гальма і ін. подій при працюючому двигуні) мітка знову виробляє радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не відбулася двигун буде заблокований через 1 хвилину.  Інформація про блокування буде видна на приладовій панелі, а також звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.  Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля/мотоцикла, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу досить для безпечної зупинки автомобіля/мотоцикла.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora OLED D-030

Pandora OLED D-030

Брелок-мітка Pandora..

1 932 ₴

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴