Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DXL-4400 Moto

7 342 ₴
3D-акселерометр +
GPS Опціонально
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок -
додаток через Bluetooth -
Кількість сім-карт 1
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток -
Модем 2G
Підключення CAN-LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення -
Телефон як мітка -
Характеристики
GPS-модуль (ппідтримує NAV-035) опціонально
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (підтримує RR-102) опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера IS-750 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Браслет-мітка R420 +
Вібраційне сповіщення на брелок -
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) -
Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц +
Дальність управління по брелоку -
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Кнопка SOS на брелоку -
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT -
Модуль 2G +
Модуль автозапуску опціонально
Підключення по CAN/LIN +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») -
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Слот для сим карты 1

Антикрадіжна GSM система з безконтактними мітками авторизації власника спеціально розроблена для мототехніки. В комплект входить наручний браслет-мітка R-420 для комфортного використання та управління системою.

Базовий блок системи

В мініатюрний процесорний блок інтегрований CAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, 2G-модем, 3D-акселерометр, 10 активних зон охорони та вбудований імобілайзер. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Управління сигналізацією

Передбачено три основних способи керування сигналізацією DXL-4400 мото:

у режимі Hands Free;

з телефону власника;

міткою імобілайзера.

Найзручніший спосіб управління – Hands Free. У режимі Hands Free не потрібно від власника ніяких додаткових дій для керування системою, достатньо мати з собою мітку IS-750 або браслет R-420. При наближенні власника до мотоциклу під охороною система автоматично вимкне режим охорони, при віддаленні – поставить об'єкт під охорону. Управління з телефону власника спеціальними тоновими командами. Для управління з телефону потрібно зателефонувати на номер системи і задати команду, наприклад, «0*» – команда зняття з охорони, «1*» – поставити в охорону. В інструкції вказані всі доступні команди з телефону. Можна управляти системою чіп-міткою IS-750 або браслетом R-420. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (постановка/зняття з охорони).

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка IS-750

В процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів мотоцикла та додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується однією міткою імобілайзера Pandect IS-750 і одним наручним браслетом з чіп-міткою R-420. Безконтактна мітка — це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування «мітки» на наявність її в зоні радіообміну (макс. 20 метрів). Обмін інформацією з базовим блоком відбувається по захищеному радіоканалу на частотному діапазоні 2.4 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки з'явиться мітка в зоні радіообміну всі блокування автоматично вимикаються, від власника не потрібно ніяких додаткових дій.

Можна встановити GPS приймач.

В комплекті немає GPS-приймача, але його можна встановити. Наявність GPS-приймача Pandora NAV-03 дозволить власнику контролювати місцезнаходження мотоцикла. Якщо потрібно дізнатися координати мотоцикла ви можете запитати поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500*». На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою мотоцикла. Дані дуже точні, допустима похибка становить не більше 2 метрів.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацювання. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок здійснений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним у систему брелоком, міткою неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування та відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики мотоцикла та штатного електрообладнання. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при іншому обслуговуванні техніки.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в зоні радіообміну (не більше 20 метрів). При настанні визначених подій (натискання на педаль гальма та ін. подій при працюючому двигуні) мітка знову проводить радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не сталася двигун буде заблокований через 1 хвилину. Інформація про блокування буде видна на приладовій панелі, а також звуковий  сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.  Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд?  Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля/мотоцикла, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу досить для безпечної зупинки автомобіля/мотоцикла.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-330

Pandora PS-330

П'єзо сирена Pandora..

297 ₴

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Pandora DMS-100BT

Pandora DMS-100BT

Bluetooth Датчик дверей..

1 481 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴