Pandora DXL-4400 Moto

Очікуємо

 • Установка

 • Установка

 • Установка

 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto
 • Pandora DXL-4400 Moto

Pandora DXL-4400 Moto

Очікуємо

7 342 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Антикрадіжна GSM система з безконтактними мітками авторизації власника спеціально розроблена для мототехніки. В комплект входить наручний браслет-мітка R-420 для комфортного використання та управління системою.

у режимі Hands Free;

з телефону власника;

міткою імобілайзера.

Найзручніший спосіб управління – Hands Free. У режимі Hands Free не потрібно від власника ніяких додаткових дій для керування системою, достатньо мати з собою мітку IS-750 або браслет R-420. При наближенні власника до мотоциклу під охороною система автоматично вимкне режим охорони, при віддаленні – поставить об'єкт під охорону. Управління з телефону власника спеціальними тоновими командами. Для управління з телефону потрібно зателефонувати на номер системи і задати команду, наприклад, «0*» – команда зняття з охорони, «1*» – поставити в охорону. В інструкції вказані всі доступні команди з телефону. Можна управляти системою чіп-міткою IS-750 або браслетом R-420. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (постановка/зняття з охорони).

Базовий блок системи

В мініатюрний процесорний блок інтегрований CAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, 2G-модем, 3D-акселерометр, 10 активних зон охорони та вбудований імобілайзер. Функціональні можливості сигналізації забезпечують повний спектр як охоронних, так і протиугінних властивостей системи.

Управління сигналізацією

Передбачено три основних способи керування сигналізацією DXL-4400 мото:

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка IS-750

В процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів мотоцикла та додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується однією міткою імобілайзера Pandect IS-750 і одним наручним браслетом з чіп-міткою R-420. Безконтактна мітка — це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування «мітки» на наявність її в зоні радіообміну (макс. 20 метрів). Обмін інформацією з базовим блоком відбувається по захищеному радіоканалу на частотному діапазоні 2.4 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки з'явиться мітка в зоні радіообміну всі блокування автоматично вимикаються, від власника не потрібно ніяких додаткових дій.

Можна встановити GPS приймач.

В комплекті немає GPS-приймача, але його можна встановити. Наявність GPS-приймача Pandora NAV-03 дозволить власнику контролювати місцезнаходження мотоцикла. Якщо потрібно дізнатися координати мотоцикла ви можете запитати поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500*». На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою мотоцикла. Дані дуже точні, допустима похибка становить не більше 2 метрів.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацювання. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок здійснений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним у систему брелоком, міткою неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування та відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики мотоцикла та штатного електрообладнання. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при іншому обслуговуванні техніки.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в зоні радіообміну (не більше 20 метрів). При настанні визначених подій (натискання на педаль гальма та ін. подій при працюючому двигуні) мітка знову проводить радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не сталася двигун буде заблокований через 1 хвилину. Інформація про блокування буде видна на приладовій панелі, а також звуковий  сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна.  Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд?  Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля/мотоцикла, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу досить для безпечної зупинки автомобіля/мотоцикла.

3D-акселерометр

+

GPS

Опціонально

GSM

+

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

-

додаток через Bluetooth

-

Кількість сім-карт

1

Мітка імобілайзера

+

Мобільний додаток

-

Модем

2G

Підключення

CAN-LIN

Радіореле

Опціонально

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

-

GPS-модуль (ппідтримує NAV-035)

опціонально

GSM-модуль

+

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

+

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (підтримує RR-102)

опціонально

Безконтактна Мітка імобілайзера IS-750

2

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Браслет-мітка R420

+

Вібраційне сповіщення на брелок

-

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

-

Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц

+

Дальність управління по брелоку

-

Дистанційне блокування двигуна

+

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Кнопка SOS на брелоку

-

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

-

Модуль 2G

+

Модуль автозапуску

опціонально

Підключення по CAN/LIN

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

-

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Слот для сим карты

1

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora