Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DXL-4970

27 531 ₴
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 3G
Підключення 3xCAN-2LIN
Радіореле +
Резервне живлення +
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль +
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) +
Безконтактна мітка імобілайзера BT-760 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок +
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-800) 1800
Дальність управління по брелоку (брелок D-800) 900
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 3G/GPRS +
Модуль автозапуску RMD-5
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсікуа (радіомодуль RHM03BT Bluetooth) +
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Слот для сим карты 2
Турботаймер +

Автомобільна протиугінна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora з автозапуском, інформаційним брелоком OLED-D-800, резервним живленням, підтримкою 2-Sim карт, двома чіп-мітками іммобілайзера, активної охороною і мобільним додатком. Система DXL-4970 в лінійці 49хх має максимальну комплектацію, підтримує абсолютно всі можливості телеметричних функцій хмарного сервера PRO.P-ON. Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001:2015.

Базовий блок системи з резервним живленням

Один з найпрогресивніших процесорних блоків у лінійці Пандора. У блок інтегрований 3xCAN/2LIN-інтерфейс, 3G-модем, GSM-модуль, GPS-модуль, 2 SIM-слота, антенний модуль RF, 3D-акселерометр, Bluetooth-інтерфейс 4.2 Low Energy, іммобілайзер. Акумулятор резервного живлення на 500 мАг дозволяє автономно працювати системі в повному режимі 30 хвилин, далі сигналізація переходить в режим економії і 2 рази на добу автоматично скидає координату автомобіля, при цьому, всі реалізовані протиугінні функції системи продовжують працювати. Акумулятор системи заряджається тільки коли працює генератор автомобіля, тим самим не розряджає основний АКБ автомобіля. Підтримка роботи 2-х SIM забезпечує постійний GSM зв'язок з автомобілем, система автоматично обирає того мобільного оператора, де покриття зв'язку краще для безперебійної роботи GSM каналу. Можна налаштувати пріоритет роботи SIM-карт, наприклад, для роботи в роумінгу можна призначити конкретного мобільного оператора. В один слот можна встановити сім-карту іншої країни, при перетині кордону і зв'язком з вишкою цього мобільного оператора система автоматично переходить на роботу з ним. Такі функціональні можливості системи забезпечують весь спектр охоронних і протиугінних властивостей, в тому числі, спеціальний режим - «Активна охорона», про який розповімо окремим блоком.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 3хCAN-2LIN

Процесорний блок DXL-4970 оснащений 3xCAN-2LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі передбачена установка і аналоговим способом.

Сучасний брелок Pandora OLED D-800. Допоміжний брелок R-465

Брелок з OLED дисплеєм Pandora D-800 може працювати на двох радіоканалах - наддалекобійний радіоканал зв'язку на 868 МГц і радіоканал ближньої дії - Bluetooth 4.2, при цьому, брелок автоматично перемикає радіоканал зв'язку, в залежності від відстані до автомобіля. Всі команди захищені діалоговим кодом авторизації AES з довжиною ключів 128 Bit, тому передача посилок повністю захищена від електронного злому і ретрансляції сигналу. Брелок має впевнену дальність прийому сигналу, близько двох кілометрів, а управління в міських умовах становить 300-800 метрів. Вам не буде потрібно змінювати постійно батарейки, тому що в брелоку вбудований акумулятор з підзарядкою через micro-USB-порт. Якщо система перейшла в режим тривоги, а брелок знаходиться поза зоною зв'язку, система зв'язується і сповіщує власника по GSM-каналу або через мобільний додаток (залежить від налаштувань сповіщень).

Додатковий брелок без екрану і зворотного зв'язку Pandora R-465. Брелок має три кнопки управління і світловий Led-індикатор. Всі команди захищені діалоговим кодом авторизації AES-128, як і в основному брелоку D-800.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати через додаток як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 4,2 і вище. Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online для Android відповідно. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth-з'єднання необхідно завантажити та встановити мобільний додаток Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth з'єднання, відповідно, управління є на відстані до 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн-кабінет власника

Система DXL-4970 підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн-кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти нею, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію з точною датою і часом подій, що відбулися. Інтегрований в блок GPS-приймач записує трекінг автомобіля з детальним прокладанням маршруту на карті. Доступ до особистого кабінету персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora (іде в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі тим, хто займається установкою та монтажем системи. Не губіть карту, дані відновити неможливо, у разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Вбудований GPS приймач

Наявність інтегрованого в блок системи GPS-приймача дозволяє власнику контролювати місце розташування автомобіля, бачити весь маршрут поїздок з детальним прокладанням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. В особистому кабінеті користувача можна обрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox та ін.) Трекінг авто записується автоматично від початку і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн-кабінеті користувача або в мобільному додатку. Якщо потрібно дізнатися координати автомобіля, ви можете створити запит на поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду 500*. На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою автомобіля. Трекінг можна відключити, для цього необхідно в додатку або в особистому кабінеті в налаштуваннях відключити функцію і зберегти змінені дані. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Активна охорона

Спеціальний режим контролю за автомобілем, режим «Активна охорона», підтримується тільки топовими моделями Pandora. При активації режиму система підтримує зв'язок не тільки з власником, але з сервером PRO.P-ON. При використанні режиму «Активна охорона» власник автомобіля буде проінформований у разі глушіння каналу GSM-зв'язку або відсутності покриття мережі мобільного оператора. Так само сервер сповістить власника при евакуації автомобіля, якщо автомобіль був у статусі «охорона», але зв'язатися з власником система не змогла при спрацюванні тривожних датчиків. Якщо в заданий час система не вийшла на сеанс зв'язку з сервером, або між останнім сеансом зв'язку змінилися координати автомобіля, сервер відразу ж повідомляє про це власника PUSH-повідомленням, про те, що зв'язку з автомобілем немає, або автомобіль в період охорони змінив координати. Якщо в період охорони змінилося місце розташування авто сервер негайно висилає PUSH-повідомлення з новими координатами автомобіля. Ваш автомобіль в період охорони контролюється не тільки вами, а й сервером.

Вбудований іммобілайзер, безконтактна мітка BT-760, Радіореле BTR-101

У процесорний блок інтегрований іммобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками іммобілайзера Pandect BT-760. Безконтактна мітка - це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявності її в салоні авто. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 4.2 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає іммобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизації мітки не відбулася - негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну всі блокування вимикаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (постановка/зняття з охорони), також, за допомогою цієї кнопки можна перевести сигналізацію в режим ТО, або вийти з режиму ТО. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

Бездротове реле блокування BTR-101 збільшує протиугінний потенціал системи. Реле має герметичний вологозахищений корпус, можна встановлювати його в моторному відсіку і в салоні автомобіля. У реле є вбудований датчик руху, отже, можна реалізувати блокування по руху. На відміну від провідних варіантів реалізації блокувань радіореле BTR-101 має незаперечну перевагу через відсутність провідного з'єднання з блоком системи, таким чином знайти і відключити реле по дроту неможливо. Обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу Bluetooth 4.2 на 2,4-2,5 ГГц. Рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле, так і радіореле. У комбінованому варіанті протиугінний потенціал системи зростає в рази.

Бездротовий модуль підкапотного простору RHM-03BT

Модуль RHM-03BT вирішить проблему з'єднання модулів між салоном автомобіля і моторним відсіком, забезпечуючи їхню спільну роботу між собою і блоком системи. Так як це бездротовий модуль, передача даних і обмін інформацією відбувається через Bluetooth-з'єднання, а це значить, що не потрібно з'єднувати проводами модулі в салоні з модулями під капотом автомобіля. Радіомодуль RHM-03BT може керувати замком капота, радіореле BTR-101, сиреною PS-330 або іншими радіомодулями Pandora.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований у блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару дворівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати в мобільному додатку Pandora.

Управління передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, керувати ним можна через мобільний додаток Pandora або за допомогою брелока D-800.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи DXL-4970 є релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5m. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- за допомогою брелока D-800;

- через інтернет-кабінет власника;

- через мобільний додаток.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатка.

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного іммобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати другий штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів, з якими працює автозапуск без ключів, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass - вбудований у блок обхідник без ключів дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного іммобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, під час установки при використанні технології ByPass потрібне підключення до інтернету.

Технологія Cloning дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля до 16 мАг в штатному режимі охорони, і це, враховуючи споживання вбудованого іммобілайзера і GSM-GPS модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 4.2 Low Energy

Одне з найголовніших особливостей системи - це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом, при цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, достатньо простого з’єднання з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється з’єднання всіх пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком дверей DMS-100 BT і іншими модулями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображається в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки. У комплекті системи є 2 мітки (системою підтримується робота 4 міток), якщо прописати і включити опитування мітки з телефону, ви отримаєте фактично 3 чіп-мітки. Нагадаємо, щоб відключити блокування двигуна і здійснити поїздку, потрібно здійснити радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком, якщо мітка не розпізнається в зоні прийому, двигун буде заблокований. Пам'ятайте, система працює тільки з одним мобільним пристроєм, для зміни пристрою необхідно спочатку видалити прописаний і тільки потім додати новий.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати до системи і ввести команду 666*. Якщо дзвінок здійснено не з телефону власника, необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при встановленні). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом - зателефонувати на номер системи, ввести команду 999* і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також у даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати дані режиму при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям для іншого обслуговування авто.

Режим Anti-Hi-Jack - активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система здійснює перехід в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. При настанні певних подій (відкриття дверей, натискання на педаль гальма та інших подій при працюючому двигуні) мітка знову здійснює радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не відбулася двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля.

Режим HandsFree. Режим «Вільні руки» дозволять автоматично управляти сигналізацією при наближенні/віддаленні від автомобіля. Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або смартфон власника призначений як чіп-мітка системи.

Режим SLAVE. Можливість управління сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але врахуйте, управління за штатним радіоканалом може призвести до ретрансляції сигналу, і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях. Тому, якщо ви вирішили все ж використовувати даний режим, рекомендуємо в налаштуваннях активувати пункт «управління SLAVE тільки при наявності чіп-мітки». Після активації даного пункту систему Pandora можна відключити штатним ключем тільки після авторизації чіп-мітки. Якщо авторизація не пройшла, відключається тільки штатна охорона, сигналізація Pandect продовжує працювати, переходить в режим тривоги і блокування.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora OLED D-800

Pandora OLED D-800

Брелок Pandora..

4 091 ₴

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Pandora DMS-100BT

Pandora DMS-100BT

Bluetooth Датчик дверей..

1 481 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 546 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DXL-4910L Slave

Pandora DXL-4910L Slave

Автомобільна протиугонна GSM-3G-GPS-Bluetooth система Pandora, яка має автозапуск, резервне живленн

15 105 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴