Pandora DXL-5000L SLAVE

Очікуємо

  • Установка

  • Установка

  • Установка

  • Pandora DXL-5000L SLAVE
  • Pandora DXL-5000L SLAVE

Pandora DXL-5000L SLAVE

Очікуємо

12 541 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Pandora DXL-5000L Slave відрізняється спрощеною комплектацією в порівнянні з повною версією DXL-5000. В комплекті немає брелоків D-468 і R-468, немає виносної антени GSM і немає радіомодуля моторного відсіку RHM-03T. Процесорний блок і функціональні можливості абсолютно такі ж, як і в моделі повної версії.

Бездротове реле блокування RR-102 збільшує протиугінний потенціал системи. Реле має герметичний вологозахищений корпус, можна встановлювати його в моторному відсіку і в салоні автомобіля. В реле є вбудований датчик руху, отже, можна реалізувати блокування руху. На відміну від провідних варіантів реалізації блокувань радіореле RR-102 має незаперечну перевагу через відсутність провідного з'єднання з блоком системи, таким чином знайти і відключити реле по дроту неможливо.  Обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу на 2,4 ГГц.  Рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле, так і радіокерованими.  У комбінованому варіанті протиугінний потенціал системи зростає в рази.

за температурою двигуна;

за температурою зовнішнього середовища;

за часом;

за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

з брелока D-468 (немає в комплекті)

з інтернет-кабінету власника

з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатку.

Базовий блок системи

В блок інтегрований 2xCAN/2LIN-інтерфейс, 2G-модем, GSM-модуль, 1-слот SIM, 3D-акселерометр, імобілайзер 2.4 ГГц,. Такі функціональні можливості блоку системи забезпечують весь спектр охоронних і протиугінних властивостей, у тому числі, спеціальний режим – «Активна охорона», розповімо про нього окремим блоком.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 2хCAN-2LIN

Процесорний блок DXL-5000L Slave оснащений 2xCAN-2LIN модулем для підключення цифрової шини автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі передбачена установка і аналоговим способом.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати з додатка Pandora, через інтернет з'єднання. Для управління необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online –  для Android відповідно. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль та управління системою в онлайн режимі 24/7.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн кабінет власника

Система DXL-5000L Slave підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою та часом, коли вони сталися. Зовнішній GPS-приймач NAV-035 записує трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій карті Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані та коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, в жодному разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установникам, які проводять монтаж системи. Не втрачайте картку, дані не відновлюються, у разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Зовнішній GPS приймач.

У комплекті системи є GPS-приймач NAV-035, за допомогою приймача власник авто завжди поінформований про місцезнаходження автомобіля, може дивитися маршрут поїздок з детальним зображенням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки.  В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox і ін.) Трекінг авто записується автоматично при включенні запалення і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн кабінеті користувача або в мобільному додатку.  Якщо потрібно дізнатися координати автомобіля ви можете запросити поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду «500 *».  На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою автомобіля. Трекінг можна відключити, для цього необхідно в додатку або в особистому кабінеті в налаштуваннях відключити функцію і зберегти змінені дані.  GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Активна охорона

Спеціальний режим контролю за автомобілем, режим «Активна охорона» підтримується тільки топовими моделями Pandora. При активації режиму система підтримує зв'язок не тільки з власником, але з сервером PRO.P-ON. При використанні режиму «Активна охорона» власник автомобіля буде проінформований у разі глушіння каналу GSM-зв'язку або про відсутність покриття мережі мобільного оператора. Також сервер повідомить власника при евакуації автомобіля, якщо автомобіль був у статусі «охорона», але зв'язатися з власником система не змогла при спрацюванні тривожних датчиків. Якщо в заданий час система не вийшла на сеанс зв'язку з сервером, або між останніми сеансом зв'язку змінилися координати автомобіля сервер одразу ж повідомляє про це власника PUSH-повідомленням про те, що зв'язку з автомобілем немає, або автомобіль в період охорони змінив координати. Якщо в період охорони змінилося розташування авто сервер негайно висилає PUSH-повідомлення з новими координатами автомобіля. Ваш автомобіль в період охорони контролюється не тільки вами, але і сервером.

Вбудований іммобілайзер, безконтактна мітка IS-760, Радіореле RR-102

В процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect IS-760. Безконтактна мітка — це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування «мітки» на наявність її в салоні авто. Обмін інформації з базовим блоком відбувається на частотному діапазоні 2,4 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизації мітки не відбулось – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки з'явиться мітка в зоні радіообміну всі блокування автоматично вимикаються, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття з охорони). Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

Інтегрований 3D акселерометр

 Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху.  Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування.  Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати в мобільному додатку Pandora або з брелока D-468 (немає в комплекті).

Управління передпусковим підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач управляти ними можна з мобільного додатку Pandora або брелока D-468.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи DXL-5000L є релейний модуль автозапуску Pandora RMD-8. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

Автозапуск без ключа

В центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило суттєво спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати 2-й штатний ключ від автомобіля у коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass – вбудований блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятаєте, під час установки при використанні технології ByPass потрібне підключення до інтернету.

Технологія Cloning – дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести DTMF команду «666*». Якщо дзвінок здійснений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним у систему брелоком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електрообладнання. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати

додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при іншому обслуговуванні авто.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. При настанні визначених подій (відкриття дверей, натискання на педаль гальма та ін. подій при працюючому двигуні) мітка знову створює радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не сталася двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми та стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і влучної, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля.

Режим HandsFree. Режим «Вільні руки» дозволить автоматично управляти сигналізацією при наближенні/ віддаленні від автомобіля. Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або смартфон власника призначений як чіп-мітка системи.

Режим SLAVE. Можливість керування сигналізацією штатним брелоком автомобіля.але врахуйте, управління по штатному радіоканалу може привести до ретрансляції сигналу, і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях. Тому, якщо ви вирішили все ж використовувати даний режим, рекомендуємо в налаштуваннях активувати пункт «управління SLAVE тільки при наявності чіп-мітки». Після активації даного пункту систему Пандора можна відключити штатним ключем тільки після авторизації чіп-мітки.  Якщо авторизація не пройшла, відключається тільки штатна охорона, сигналізація Pandora продовжує працювати, переходить в режим тривоги і блокування.

3D-акселерометр

+

GPS

+

GSM

+

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

Опціонально

додаток через Bluetooth

-

Кількість сім-карт

1

Мітка імобілайзера

+

Мобільний додаток

+

Модем

2G

Підключення

2xCAN-2LIN

Радіореле

+

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

-

GPS-модуль (NAV-035)

+

GSM-модуль

+

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

-

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (підтримує RR-102)

+

Безконтактна Мітка імобілайзера IS-760

2

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

-

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

-

Діалогове кодування радіосигналу 2.4-2.5 ГГц

+

Дальність сповіщення по брелоку (опционально, брелок D-468)

-

Дальність управління по брелоку (опціонально, брелок D-468)

-

Дистанційне блокування двигуна

+

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

-

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток (IOS/Android)

+

Модуль 2G

+

Модуль автозапуску

RMD-8

Підключення по 2xCAN / LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM)

опціонально

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Слот для сим карты

1

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora