Pandora DXL-5000L

Очікуємо

 • Установка

 • Установка

 • Установка

 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L
 • Pandora DXL-5000L

Pandora DXL-5000L

Очікуємо

19 250 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Дистанційний охоронний протиугонний комплекс, що має максимальну комплектацію! Pandora DXL-5000L містить підключення по цифровій шині автомобіля (2хCAN / 2LIN), підтримку автозапуску, мобільний додаток, режим активної охорони та інші телеметричні функції хмарного сервера PRO.P-ON.

Додатковий брелок не має екрану і зворотного зв'язку Pandora R-468. На ньому є три кнопки керування і світловий Led-індикатор. Всі команди захищені діалоговим кодом авторизації AES-128, як і в основному брелоку D-468.

Хмарний сервер Pro.p-on і особистий онлайн - кабінет власника

Система DXL-5000 підтримує зв'язок з Інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн - кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, керувати системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою і часом подій, що відбулися. Зовнішній GPS-приймач NAV-035 записує трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний і здійснюється він після реєстрації та введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora, що поставляється в комплекті з системою. Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля і ні в якому разі не повідомляйте цю інформацію третім особам, зокрема установникам, які виконують монтаж системи. Не втрачайте карту тому, що дані відновити неможливо, а в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Бездротове реле блокування RR-102 збільшує протиугонний потенціал системи. Реле має герметичний вологозахищений корпус і його можна встановлювати в моторному відсіку, а також в салоні автомобіля. RR-102 має вбудований датчик руху, отже, можна реалізувати блокування по руху. На відміну від провідних варіантів реалізації блокувань радіореле RR-102 має незаперечну перевагу через відсутність провідного з'єднання з блоком системи. Таким чином знайти і відключити реле по дроту неможливо. Обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу на 2,4 ГГц.  Рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле, так і радіокерованими. У комбінованому варіанті протиугонний потенціал системи зростає в декілька разів.

- за температурою двигуна

- за температурою зовнішнього середовища

- за часом

- за бортовою напругою автомобіля.

Варіанти дистанційного запуску:

- з Інтернет - кабінету власника

- з мобільного додатку

- з брелока D-468.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатка.

Базовий блок системи

У блок інтегрований 2xCAN / 2LIN-інтерфейс, 2G-модем, GSM-модуль, 1-SIM слот, 3D-акселерометр, імобілайзер 2.4ГГц. Такі функціональні можливості блоку системи забезпечують весь спектр охоронних і протиугонних властивостей, зокрема спеціальний режим «АКТИВНА ОХОРОНА», про який ми розповімо далі окремим блоком.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 2хCAN-2LIN

Процесорний блок DXL-5000L оснащений 2xCAN-2LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне керування і спільну роботу зі штатною електронікою автомобіля. У разі відсутності CAN шини в автомобілі передбачена установка і аналоговим способом.

Сучасний брелок Pandora LCD D-468. Допоміжний брелок R-468

Брелок має LCD дисплей. Pandora D-468 працює на наддалекобійному радіоканалу зв'язку 868 МГц. Всі команди захищені діалоговим кодом авторизації AES з довжиною ключів 128 Bit, тому передача посилок повністю захищена від електронного злому і ретрансляції сигналу. Брелок має впевнену дальність прийому сигналу близько двох кілометрів, а керування в умовах міста становить 300-800 метрів. Якщо система перейшла в режим тривоги, а брелок знаходиться поза зоною зв'язку, то система зв'язується і оповіщає власника по GSM-каналу або через мобільний додаток (залежить від налаштувань оповіщення). Елемент живлення брелока – це одна батарейка типу ААА.

Мобільний додаток (IOS і ANDROID)

Системою можна керувати з додатка як через Інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 5.0, але підтримується 4.2. Для керування через Інтернет-з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, а для ANDROID - Pandora Online. Мобільний додаток зі зв'язком через Інтернет забезпечує повний контроль і керування системою в онлайн режимі 24/7.

Зовнішній GPS приймач

До комплекту системи входить GPS-приймач NAV-035, за допомогою якого власник авто завжди поінформований про місцезнаходження автомобіля. Він може дивитися маршрут поїздок з детальним промальовуванням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox та інші). Трекинг авто записується автоматично при включенні запалення і до кінця поїздки, а подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн - кабінеті користувача або в мобільному додатку. Якщо потрібно дізнатися координати автомобіля, то ви можете запросити поточну координату. Для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду 500 *. На номер власника прийде смс - повідомлення, в якому буде визначено посилання на карту з координатою автомобіля. Трекінг можна відключити, а для цього необхідно в додатку або в особистому кабінеті відключити функцію і зберегти змінені дані. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Активна охорона

Режим «АКТИВНА ОХОРОНА» - це спеціальний режим контролю за автомобілем, який підтримується тільки топовими моделями Pandora. При активації режиму система підтримує зв'язок не тільки з власником, але й з сервером PRO.P-ON. При використанні режиму «АКТИВНА ОХОРОНА» власник автомобіля буде проінформований у разі глушіння каналу GSM-зв'язку або відсутності покриття мережі мобільного оператора. Так само сервер сповістить власника при евакуації автомобіля, якщо автомобіль був у статусі «охорона», але зв'язатися з власником система не змогла під час спрацювання тривожних датчиків. Якщо в заданий час система не вийшла на сеанс зв'язку з сервером або між останнім сеансом зв'язку змінилися координати автомобіля, то сервер відразу ж повідомляє про це власника PUSH-повідомленням, в якому буде вказано, що зв'язку з автомобілем немає або автомобіль в період охорони змінив координати. Для цього потрібен встановлений GPS приймач! Якщо в період охорони змінилося місце розташування автомобіля, то сервер негайно висилає PUSH-повідомлення з новими координатами автомобіля. Отже, ваш автомобіль в період охорони контролюється не тільки вами, а й сервером.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка IS-760, радіореле RR-102

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугонні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при здійсненні старту двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect BT-760. Безконтактна мітка - це мініатюрна мікросхема, яка виконана в пластиковому корпусі і взаємодіє з центральним блоком системи. Служить вона ідентифікатором власника шляхом опитування мітки на наявність її в салоні авто. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається на частотному діапазоні 2,4 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування. Якщо авторизація мітки не відбулася, то негайно здійсниться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну, то всі блокування відключаться автоматично і власнику не потрібно буде виконувати додаткових дій. Чіп-мітка має кнопку альтернативного керування сигналізацією, за допомогою якої можна поставити або зняти з режиму охорони автомобіль, а також перевести сигналізацію в режим «ТО» або вийти з нього. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

Бездротовий модуль підкапотного простору RHM-03T

Модуль RHM-03T вирішує проблему з'єднання модулів між салоном автомобіля і моторним відсіком, забезпечуючи їх спільну роботу між собою і блоком системи. Так як це бездротовий модуль, то передача даних і обмін інформацією відбувається «по повітрю», а це означає, що не потрібно з'єднувати дротами модулі в салоні з модулями, які знаходяться під капотом автомобіля. Радіомодуль RHM-03T може керувати замком капота, радіореле RR-102, сиреною або іншими радіомодулями Pandora.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр, який вбудований в блок системи, відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару попередньої і тривожної зони спрацьовування дворівневий. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати в мобільному додатку Pandora або з брелока D-468.

Керування передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, то керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

До комплектації системи DXL-5000 входить релейний модуль автозапуску Pandora RMD-8. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску можуть бути такими:

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа («ByPass», «CLONING»), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску. При цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Перелік автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія «ByPass»

Вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при здійсненні автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, тому все реалізується алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, що під час установки, коли використовується технологія «ByPass», потрібно мати підключення до Інтернету.

Технологія «CLONING»

Технологія дозволяє суттєво розширити перелік автомобілів, які мають підтримку функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера «CLONE».

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду 666 *. Якщо дзвінок зроблений з іншого телефона, то необхідно ввести гостьовий ПІН - код, який призначається під час установки. Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокуваннями. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою, мобільним додатком неможливо. Система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом, зателефонувавши на номер системи. Необхідно ввести команду 999 * і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити керування системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим «ТО» - це сервісний режим, який дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система Pandora не втручається в роботу штатних модулів, а також в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку. Рекомендуємо активувати даний режим у разі здачі автомобіля на сервіс, мийку, стороннім людям або у випадку інших послуг обслуговування.

Режим «ANTI-HI-JACK» - це активна протиугонна функція, що використовується при виникненні розбійного нападу! При включенні функції система переходить в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. У разі настанні певних подій, а саме : відкриття дверей, натискання на педаль гальма та інших дій, коли працює двигун, мітка знов посилає радіообмін з блоком системи. Якщо авторизація мітки не відбулася, то двигун буде заблокований через 1 хвилину. При цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки за якими відбувається безпечна зупинка на випадок втрати сигналу між блоком і міткою. Між іншим, цього часу достатньо для реалізації цієї функції.

Режим «HANDSFREE»

Режим «ВІЛЬНІ РУКИ» дозволяє автоматично керувати сигналізацією у разі наближення або віддалення від автомобіля. Для застосування режиму потрібно прописати в систему чіп-мітку BT-760 або смартфон власника, який може бути призначений як чіп-мітка системи.

Режим «SLAVE»

Можливість керування сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але врахуйте, що керування за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях. Тому, якщо ви вирішили все ж використовувати даний режим, то рекомендуємо в налаштуваннях активувати пункт «керування SLAVE тільки у разі наявності чіп-мітки». Після активації даного пункту систему Пандора можна відключити штатним ключем тільки після авторизації чіп-мітки. Якщо авторизація не пройшла, то відключається тільки штатна охорона і сигналізація Pandect продовжує працювати, переходячи в режим тривоги і блокування.

3D-акселерометр

+

GPS

+

GSM

+

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

+

додаток через Bluetooth

-

Кількість сім-карт

1

Мітка імобілайзера

+

Мобільний додаток

+

Модем

2G

Підключення

2xCAN-2LIN

Радіореле

+

Резервне живлення

-

Телефон як мітка

-

GPS-модуль (NAV-035)

+

GSM-модуль

+

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

-

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (підтримує RR-102)

+

Безконтактна Мітка імобілайзера IS-760

2

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

+

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

-

Діалогове кодування радіосигналу

+

Дальність керування по брелоку (брелок D-468/R-468)

+

Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-468/R-468)

+

Дистанційне блокування двигуна

+

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

+

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток (IOS/Android)

+

Модуль 2G

+

Модуль автозапуску

RMD-8

Підключення по 2xCAN / LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM-03)

+

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Слот для сим карты

1

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora