Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DXL4000UA

10 395 ₴
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок Опціонально
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 4G
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль опціонально
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера BT-770 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок -
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність керування по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дальність сповіщення по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 4G/LTE/3G/2G +
Модуль автозапуску RMD-5
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Сирена PS-330 +
Слот для сім карти (1 вбудована и 1 слот) 2
Турботаймер +

Pandora DXL4000UA нова охоронна система розроблена на базі популярної моделі, але має ширші функціональні можливості та комплектацію. Окрім цього, система має досить економне споживання.

Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001: 2015.

Базовий блок системи

В цій охоронній системі використано один з найкращих процесорних блоків з інтегрованим 2xCAN/2LIN-інтерфейсом, 4G-3G-2G модемом, GSM-модулем, GPS-модулем, SIM-чіпом (LTE), 1 Nano-SIM слотом, 3D-акселерометром, Bluetooth-інтерфейсом 5.0, імобілайзером.

Завдяки такій комплектації системи ви матимете безперебійний GSM зв’язок з автомобілем, до того ж система може сама змінює оператора в залежності від кращого покриття зв’язку.

Система оснащена найкращим Bluetooth-чіпом – NRF52840 – з використанням протоколу Bluetooth 5.0. Завдяки цьому зв’язок між модулями відбувається миттєво та гарантує першокласні протиугінні властивості.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 2хCAN-2LIN

Як і в альтернативних моделях, наявність 2хCAN-2LIN модуля гарантує безпечне підключення по цифровій шині, майже повністю виключаючи втручання в штатну електроніку авто.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Для керування системою ви можете використовувати як Bluetooth, так і інтернет-з’єднання. Для цього розроблено відповідні додатки. Щоб керувати системою через інтернет, встановіть додаток  Pandora Pro для IOS пристроїв, або Pandora Online для Android. Завдяки цьому додатку ви матимете доступ до системи цілодобово.

Для управління системою по Bluetooth завантажте додаток Pandora BT (для обох ОС). Ви матимете можливість управляти системою на відстані до 50 м.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн кабінет власника

Хмарний сервіс надає можливість переглядати історію подій за останній місяць. Всю інформацію ви зможете отримати в особистому кабінеті, доступ до якого можливий після введення даних, що були зазначені на індивідуальній пластиковій картці власника.

В онлайн кабінеті ви матимете можливість відслідкувати трекінг авто, бачити поточний стан охоронних зон, здійснювати налаштування системи та управляти нею.

Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установників, які здійснюють монтаж системи. Не втрачайте карту, дані відновити неможливо, в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Вбудований GPS приймач

Завдяки вбудованому GPS приймачу власник авто має можливість відслідковувати повний маршрут поїздок та переглядати поточні координати авто. Трекінг авто записується від запуску двигуна до повної зупинки авто, враховуючи всі зупинки. Для користування ви можете обрати будь-яку зручну для вас навігаційну карту. Всі дані ви зможете бачити в особистому кабінеті або у встановленому мобільному додатку.

Якщо у вас виникне потреба дізнатись поточний стан авто, ви можете скористатись мобільним телефоном, набравши на номер системи та ввівши команду 500*. Після цього на ваш мобільний номер надійде смс повідомленням з точними координатами авто. Приймач має низьке енергоспоживання, та все ж якщо у вас немає в цьому потреби, ви можете відключити трекінг в налаштуваннях системи в особистому кабінеті або мобільному додатку.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT

Імобілайзер входить в комплект системи разом з двома BT-мітками. Система здійснює опитування чіп-мітки на наявність її в салоні авто і в разі відсутності авторизації, імобілайзер блокує електричні ланцюги автомобіля і не дозволяє почати рух. Система при цьому знаходиться в постійному процесі зчитування мітки, і як тільки чіп-мітка з’явиться в діапазоні радіообміну, система автоматично знімає всі блокування. Передача даних відбувається за допомогою Bluetooth 5.0 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц.

Окрім автоматичного запуску або зняття блокування, на мітці є кнопка, за допомогою якої власник може самостійно ввімкнути/вимкнути режим ТО.

Інтегрований 3D акселерометр

Акселерометр відповідає за зони датчиків руху, нахилу та удару. Після налаштування чутливості датчиків (доступно в мобільному додатку) система буде фіксувати будь-яку зміну положення автомобіля.

Датчик удару дворівневий – працює в попередній та тривожній зоні.

Управління передпусковими підігрівачами

Через мобільний додаток ви маєте можливість управляти передпусковими підігрівачами (незалежно від того штатні вони чи встановлені додатково).

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Здійснювати автоматичний запуск двигуна із системою Pandora DXL4000UA досить просто, адже в комплекті є релейний модуль, що поліпшує цей процес та не вимагає встановлення додаткових пристроїв.

Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет-кабінету власника;

- з мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

Щоб безпроблемно здійснювати автозапуск авто у системі використовуються дві технології - ByPass та Cloning. Перша дозволяє клонувати оригінальний ключ для обходу штатного імобілайзера, а друга – розширити список авто з можливою реалізацією автозапуску завдяки застосуванню сервера CLONE.

Економне енергоспоживання

Споживання енергії системою в штатному режимі охорони до 16 мАг. Досягти такого результату вдалось завдяки використанню в основному блоці 32-розрядного ARM-процесора.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 5.0 Low Energy

Якщо у вас виникне потреба чи бажання розширити функціонал системи, вам прийдеться до душі легкість у підключенні будь-яких додаткових пристроїв завдяки підтримці Bluetooth-протоколу.

Всі підключені пристрої можна переглядати та налаштовувати в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через мобільний телефон

Якщо у вас виникне потреба в наявності додаткової мітки, то за її принципом роботи ви зможете налаштувати власний мобільний телефон. Процес інтеграції досить легкий та швидкий, здійснюється через Bluetooth. В такому випадку телефон буде виконувати всі функції безконтактної мітки системи.

Дистанційне блокування двигуна

Система підготовлена до будь-якої позаштатної ситуації. І в разі розбійного нападу власник зможе заблокувати систему дистанційно. Для цього потрібно зателефонувати на номер системи та ввести команду 666* (якщо ви здійснюєте виклик не з власного телефону, то потрібно буде ввести гостьовий пін). Після виклику вказаної команди система блокує роботу двигуна всіма реле блокуваня. В такому разі система буде продовжувати блокування двигуна, доки власник не здійснить дзвінок на номер системи та не введе команду 999*, після чого потрібно буде вказати секретний пін (знаходиться на персональній картці власника).

При дистанційному блокуванні за допомогою дзвінка на номер системи, всі інші варіанти зняття блокування будуть недоступні, окрім ще одного дзвінка та введення команди.

Корисні режими сигналізації

Завдяки режиму ТО ви зможете тимчасово відключити систему при проведенні діагностики чи будь-якому іншому обслуговуванні.

Режим Anti-Hi-Jack стане у нагоді при розбійному нападі. Після його активації система починає здійснювати постійне опитування мітки на наявність її в авто і допоки авторизації не відбудеться система не дозволить здійснювати рух транспорту. В такому випадку блокування двигуна відбудеться через 1 хвилину, а власник отримає сповіщення про швидке блокування.

Режим «Вільні руки» надає можливість автоматично управляти системою та знімати чи ставити охорону в залежності від віддалення чи наближенні до автомобіля мітки BT-770 чи мобільного телефону власника.

Режим SLAVE дозволяє управляти сигналізацією за допомогою штатного брелка. Проте в цьому випадку слід бути обачним, адже такий спосіб може спричинити ретрансляцію сигналу, що буде на руку зловмисникам. При використані цього режиму активуйте пункт «управління SLAVE тільки при наявності чіп-мітки». Це допоможе захистити ваше авто. 

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Pandora DMS-100BT

Pandora DMS-100BT

Bluetooth Датчик дверей..

1 481 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 546 ₴

Pandora RHM-03BT

Pandora RHM-03BT

Підкапотний модуль..

2 576 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴