Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DXL4700UA

14 678 ₴
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок Опціонально
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 4G
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль +
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера BT-770 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок -
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність керування по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дальність сповіщення по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 4G/LTE/3G/2G +
Модуль автозапуску RMD-5m
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Сирена PS-330 +
Слот для сім карти (1 вбудована и 1 слот) 2
Турботаймер +

Нова система Pandora DXL4700UA входить до нової серії протиугінних систем, що досягли нового рівня в обласні охоронно-сервісних систем завдяки економному споживанню, швидкості роботи системи та телеметричним функціям.

Система комплектується 3xCAN/2LIN/4G (LTE)/GPS/Bluetooth 5.0 інтерфейсом, має можливість безключового запуску двигуна.

Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001 діє до: 2015.

Базовий блок системи

В процесорний блок системи інтегровані 3xCAN/2LIN-інтерфейс, 4G-3G-2G модем, GSM-модуль, GPS-модуль, SIM-чіп (LTE), 1 SIM-слот, 3D-акселерометр, Bluetooth-інтерфейс 5.0 та імобілайзер.

Завдяки підтримці 2-х SIM система має змогу автоматично переключатися між мобільними операторами зважаючи на наявність кращого покриття.

У платі системи використаний чіп NRF52840 від компанії NORDIC. Цей чіп містить всі протоколи та технології Bluetooth 5.0, що забезпечує швидкий зв’язок всіх модулів системи.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 3хCAN-2LIN

Завдяки наявності в блоці 3xCAN-2LIN систему можна під’єднати до авто по цифровій шині з мінімальним втручанням в штатну електроніку. Також можливий варіант аналогового підключення у разі відсутності CAN шини.

Мобільний додаток (IOS і ANDROID)

Для системи ми розробили декілька мобільних додатків. Pandora Pro (відповідник для ANDROID – Pandora Online) працює через інтернет-з’єднання. Керування системою через нього відповідно може здійснюватися цілодобово.

Додаток Pandora BT працює через Bluetooth-з’єднання, тому дистанційне керування системою доступне тільки на відстані до 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.p-on і особистий онлайн кабінет власника

Доступ системи до серверу Pro-p-n.ru надасть вам можливість не тільки отримувати інформацію про поточний стан автомобіля та його охоронних зон, а також змінювати налаштування системи, переглядати історію подій. Щоб мати змогу переглядати інформацію, необхідно зареєструватись та здійснити вхід до особистого кабінету. Дані для реєстрації знаходяться на індивідуальній пластиковій картці, що ви отримали разом з комплектом системи.

Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля і ні в якому разі не повідомляйте цю інформацію третім особам, зокрема установникам, які виконують монтаж системи. Не втрачайте карту тому, що дані відновити неможливо, а в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Вбудований GPS приймач

Завдяки наявності GPS приймача власник авто може постійно контролювати находження автомобіля, а також прокладати маршрут з детальним зображенням на карті (навігаційну карту ви можете обрати самі).

Також ви можете переглядати трекінг автомобіля в мобільному додатку або в особистому кабінеті, а за потреби запросити координати знаходження авто. Для цього скористайтесь мобільним телефоном, набравши номер системи та ввівши команду 500*. Після цього ви отримаєте смс-повідомлення із зображенням на карті та координатами авто.

Активна охорона

Цей режим підтримується тільки на топових моделях охоронних систем. В разі активації режиму система підтримує зв’язок із сервером PRO.P-ON та сповістить вас у разі відсутності мережі чи при глушінні GSM-зв'язку.

Також система надішле сповіщення в разі евакуації авто, якщо попередньо не вдалось зв’язатись з власником при спрацюванні тривожних датчиків. В такому випадку ви отримаєте PUSH-повідомлення про зміну положення авто та зміну його координат. Режим працює тільки при встановленому GPS приймачу.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT-770

Імобілайзер незамінний елемент реалізації протиугінних властивостей. Він комплектується двома безконтактними мітками, які зчитуються при наявності їх в салоні. В такому випадку система дозволяє почати рух транспорту. У разі якщо розпізнавання мітки не відбулось, система блокує електричні ланцюги автомобіля та через хвилину здійснює блокування двигуна. Система не розблокує двигун, допоки не відбудеться авторизація мітки. Якщо мітка буде знаходитись в салоні, система автоматично зніме всі блокування.

Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 5.0 з'єднання на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц.

Інтегрований 3D акселерометр

За зони датчиків руху, удару та нахилу відповідає трьохкоординатний акселерометр, що вбудований в блок системи. Його алгоритми дозволяють фіксувати навіть найменші зміни положення автомобіля.

Налаштування можна здійснити в мобільному додатку.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5M, що входить в комплект системи, дозволяє здійснювати автозапуск двигуна наступними способами:

- за температурою двигуна

- за температурою зовнішнього середовища

- за часом

- за бортовою напругою автомобіля.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет - кабінету власника

- з мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

Автозапуск без ключа відбувається за допомогою сучасних технології обходу штатного імобілайзера.

Технологія «ByPass» дає можливість клонувати оригінальний ключ автомобіля для обходу імобілайзера. А технологія «CLONING» застосовує потужності сервера CLONE, що суттєво розширює кількість авто з можливостями автозапуску.

Економне енергоспоживання до 16 мАг (з урахуванням споживання імобілайзера та GSM-GPS модуля).

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 5.0 Low Energy

Всі додаткові пристрої, якими б ви хотіли оснастити систему, ви можете підключити за допомогою Bluetooth-з’єднання. Процес сполучення пристрою із системою досить легкий. Всі підключені пристрої будуть відображатись в мобільному додатку, де ними можна буде і керувати.

Додаткова авторизація власника через мобільний телефон

Мобільний телефон власника можна використовувати як безконтактну мітку. Якщо підключити телефон по Bluetoothдо системи та активувати його як безконтактну мітку, він зможе виконувати всі відповідні функції. До системи можна підключити тільки один мобільний телефон в якості мітки. Щоб змінити пристрій, видаліть запрограмований та додайте новий.

Дистанційне блокування двигуна

Система передбачила можливість дистанційного блокування двигуна у разі розбійного нападу. Для цього ви можете набрати номер системи та ввести команду 666* (у разі набирання із стороннього номеру потрібно ввести гостьовий пін, що був вказаний при установці системи). У разі запуску цієї команди система блокує двигун. В такому разі є лише один можливий спосіб його розблокувати – набрати номер системи, ввести команду 999* та секретний пін-код із персональної картки. Всі альтернативні способи відключення блокування в цей момент недоступні.

Корисні режими сигналізації

Режим «ТО» дозволяє безпечно здати авто на обслуговування. Під час активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів.

Режим «ANTI-HI-JACK» використовується у разі розбійного нападу. При активації режиму система знаходиться в постійному опитуванні мітки на її наявність авто. Допоки мітка не пройде авторизацію система заблокує двигун через 1 хвилину після певних подій – відкриття дверей, натискання на педаль гальма. У разі зчитування мітки система автоматично знімає блокування.

Режим «HANDSFREE» забезпечує можливість дистанційного зняття чи запуску системи при віддаленні чи наближенні мітки до авто (для активації режиму має бути прописана мітка BT-770).

Режим «SLAVE» дасть можливість керувати системою штатним брелком авто. Рекомендуємо активувати пункт «керування SLAVE тільки у разі наявності чіп-мітки». Це дозволить вберегти автомобіль від позаштатних ситуацій у разі ретрансляції сигналу. 

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora OLED D-043

Pandora OLED D-043

Брелок Pandora..

4 284 ₴

Pandora PS-330

Pandora PS-330

П'єзо сирена Pandora..

297 ₴

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 546 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше