Pandect X-3190L

Очікуємо

 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L
 • Pandect X-3190L

Pandect X-3190L

Очікуємо

0 ₴

Кількість:

Опис Характеристики

Система виконана на новітній платформі процесорного блоку, абсолютно новим радіотрактом передачі даних з модуляцією LoRa (868 MHz). Pandect X-3190 L – GSM-2G-Bluetooth система з автозапуском, чіп-мітками імобілайзера, мобільним додатком, з підтримкою всіх телеметричних функцій хмарного сервера PRO.P-ON і дистанційним блокуванням двигуна. У комплекті системи є  п’єзо-сирена PS-330. Система відповідає вимогам найжорсткішого міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001 діє до: 2015

Базовий блок системи

В мініатюрний процесорний блок інтегрований 2xCAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, LBS-позиціонування, 2G-модем, 3D-акселерометр, iMMO-Key, Bluetooth-інтерфейс 4,2 Low Energy і вбудований імобілайзер. Такі функціональні можливості системи забезпечують весь спектр охоронних і протиугінних властивостей.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок Pandect X-3190 L оснащений 2xCAN-LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему можна встановити аналоговим способом.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати із додатку як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth з'єднання з протоколом 4,2 і вище. Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online для Android відповідно. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth з'єднання, необхідно завантажити та встановити мобільний додаток Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth з'єднання, відповідно, управління є на відстані 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн кабінет власника

Система Pandect X-3190 L підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою і часом подій, що відбулися. Якщо купити і встановити GPS-приймач NAV-035BT буде збережений і трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установникам, які проводять монтаж системи. Не втрачайте карту, дані відновити неможливо, в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу надійні, перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Брелок Pandora D-022 з модуляцією LoRa

Стильний інформаційний брелок Pandora D-022 з великим OLED дисплеєм, виконаний в пластиковому корпусі з хромованою накладкою, на верхній частині винесені 3 кнопки управління. У брелоку використовується найдосконаліший на сьогоднішній день радіотракт LoRa, на частотному діапазоні 868MHz, для стійкої передачі даних і управління в міських умовах. Брелок служить основним елементом управління системи, відображає статус системи та всіх охоронних зон, миттєво інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Брелок має світлове, звукове і вібро сповіщення, можна налаштувати звукове оповіщення різними мелодіями для кожної події. Вбудований акумулятор розрахований до 1 місяця безперервної роботи без підзарядки, заряджається брелок через micro-USB роз'єм.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT-760

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками імобілайзера Pandect BT-760. Безконтактна мітка – це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в салоні авто. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 4.2 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає імобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизація мітки не відбулася – негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну все блокування відключаються автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (запуск/зняття з охорони), також за допомогою цієї кнопки можна перевести сигналізацію в режим ТО, або вийти з режиму ТО. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару двохрівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати в мобільному додатку Pandora.

Управління опалювачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи Pandect X-3190L  є релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5m. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет-кабінету власника

- з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати 2-й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів, з якими працює безключевий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass – вбудований в блок безключевий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, під час установки при використанні технології ByPass потрібно підключення до інтернету.

Технологія Cloning – дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

П'єзосирена PS 330 у комплекті. 


Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання харчування АКБ автомобіля до 16 мАг в штатному режимі охорони, і це враховуючи споживання вбудованого імобілайзера і GSM-GPS модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 4.2 Low Energy

Одна з найголовніших особливостей системи – це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом, при цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, досить простого сполучення з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється сполучення всіх пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком двері DMS-100 BT, радіореле BTR-101, GPS приймачем Nav-035Bt і іншими модулями, і пристроями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображається в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки. У комплекті системи є 2 мітки (системою підтримується робота 4 міток), якщо прописати і включити опитування мітки з телефону, ви отримаєте фактично 3 чіп-мітки. Нагадаємо, щоб відключити блокування двигуна і здійснити поїздку потрібен радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком, якщо мітка не розпізнається в зоні прийому, двигун буде заблокований. Пам'ятайте, система працює тільки з одним мобільним пристроєм, для зміни пристрою необхідно спочатку видалити прописане і тільки потім додати нове.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду «666*». Якщо дзвінок зроблений не з телефону власника необхідно ввести гостьовий пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду «999*» і секретний пін-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО – це сервісний режим, дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати цей режим при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям при будь-якому обслуговуванні авто.

Режим Anti-Hi-Jack – активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система перехід в режим постійного опитування чіп-мітки на наявності її в салоні автомобіля. При настанні певних подій (відкриття дверей, натискання на педаль гальма і ін. подій при працюючому двигуні) мітка знову виробляє радіообмін з блоком системи, якщо авторизація мітки не відбулася, двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля.

Режим HandsFree. Режим «Вільні руки» дозволить автоматично управляти сигналізацією при наближенні/віддаленні від автомобіля. Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або смартфон власника призначений як чіп-мітка системи.

Режим SLAVE. Можливість управління сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але врахуйте, управління за штатним радіоканалом може привести до ретрансляції сигналу, і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях. Тому якщо ви вирішили все ж використовувати цей режим, рекомендуємо в налаштуваннях активувати пункт «управління SLAVE тільки при наявності чіп-мітки». Після активації даного пункту систему Пандора можна відключити штатним ключем тільки після авторизації чіп-мітки. Якщо авторизація не пройшла, відключається тільки штатна охорона, сигналізація Pandect продовжує працювати, переходить в режим тривоги і блокування.

GPS

Опціонально

GSM

+

Slave режим

+

Автозапуск

+

Брелок

+

додаток через Bluetooth

+

Кількість сім-карт

1

Мітка імобілайзера

+

Мобільний додаток

+

Модем

2G

Підключення

2xCAN-LIN

Радіореле

+

Телефон як мітка

+

Bluetooth сирена PS-331 з бездротовим підключенням

+

GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT)

опціонально

GSM-модуль

+

LBS- координати з базових станцій GSM оператора

+

Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення

+

Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею)

+

Автоматична постановка під охорону

+

Бездротове реле блокування (BTR-101)

+

Безконтактна мітка імобілайзера BT-760

1

Безшумна постановка / зняття охорони

+

Вібраційне сповіщення на брелок

+

Вбудований імобілайзер

+

Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху)

+

Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth)

+

Діалогове кодування радіосигналу

+

Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz)

1800

Дальність управління по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz)

800

Дистанційне блокування двигуна

+

Затримка постановки на охорону

+

Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK)

+

Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці

+

Керування передпусковим підігрівачем

+

Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502)

опціонально

Кнопка SOS на брелоку

+

Контроль рівня палива

CAN

Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT

+

Модуль 2G

+

Модуль автозапуску

RMD-5

Підключення по 2xCAN / LIN-шині

+

Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE»)

+

ПІН-код для аварійної деактивації

+

Пошук машини на стоянці

+

Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth)

опціонально

Режим «ПАНІКА»

+

Режим тихої охорони

+

Сервісний режим ТО

+

Силові аналогові виходи

+

Слот для сим карты

1

Турботаймер

+

Хіти продаж

Перейти до каталогу

Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora