Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX 57R

5 444 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Радіореле -
Резервне живлення -
Характеристики
Підключення по 2xCAN шині +


Модель відрізняється від аналогів на ринку оновленим далекобійним радіотрактом, що підтримується трансиверами від компанії SiLab. Радіотракт має високу стійкість перед перешкодами, працює на частоті 868 МГц.

Система дуже практична, надійна і якісна, а цінова політика вас приємно здивує. За вигідну ціну ви отримаєте якісну, вдосконалену модель охоронно-сервісної системи. Першою її перевагою є інтегрований Bluetooth 4.2. При його допомозі ви зможете підключити будь-які, необхідні вам, додаткові пристрої з підтримкою Bluetooth. Провести первинне налаштування системи, а також вносити подальші зміни тепер дуже просто. Додаток Pandora Specialist дає вам таку можливість навіть без підключення до блоку системи через кабель. Все доступно через Bluetooth.

Завдяки оновленому радіотракту споживання енергії залишається на мінімальному рівні. І це не дивлячись на підтримку цифрових інтерфейсів для обходу штатних іммобілайзерів. Таких результатів ще не було ні в одного аналогічного варіанту.

За допомогою мобільного додатку ви зможете запускати та глушити двигун, навіть перебуваючи в декількох десятках метрах від авто. Додаток Pandora BT підходить для обох ОС, Pandora EVO для Android. Також в комплектацію системи входить брелок – оновлений і практичний. Бонусом в комплектації сигналізації стали новий модуль RMD-5 v.3 і датчик температури.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

У блок системи входить 2xCAN-2LIN модуль, що дозволяє зробити установку по цифровій шині автомобіля і гарантує безпеку штатної електроніки автомобіля. Якщо ж в авто відсутня цифрова шина, установку системи можна зробити аналоговим способом.

Брелок Pandora D-010

Якщо ви вже користувалися охоронними системами Pandora, то цей брелок вам буде зручним, як і попередні моделі. Якщо ж ви звернулися до нас вперше, то функціонал і практичність брелка залишить приємні враження. Брелок з трьома кнопками, зроблений з пластику, з яскравим OLED дисплеєм. Через брелок ви зможете координувати роботу системи та завжди будете в курсі того, що відбувається з машиною, отримуючи сповіщення. Брелок працює на 1 батарейці ААА типу, яку не буде необхідності часто міняти.

Діалоговий код авторизації AES-128

Безпека гарантується на всіх рівнях системи, в тому числі та при передачі даних. Завдяки діалоговому коду авторизації AES-128, що захищає від електронного злому і ретрансляції сигналу.

Інтегрований 3D акселерометр

Відповідає за зони датчиків нахилу, удару і руху. Спрацьовує при щонайменшій зміні положення, але упускає помилкові тривоги.

Управління передпусковими опалювачами

Є можливість налаштувати управління передпусковими опалювачами через брелок охоронної системи.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Релейний модуль RMD-5m, що входить в комплект системи, дозволяє налаштувати авто- або дистанційний запуск двигуна з брелка. Запуск можливий по температурі двигуна, температурі зовнішнього середовища, за часом, по бортовій напрузі.

Автозапуск без ключа

У блоці системи є дві технології обходу штатного іммобілайзера, що допомагають встановити автозапуск. Технологія ByPass клонує ключ за допомогою вбудованого в блок системи обхідника. Порт PWM працює з оригінальним ключем, установка відбувається тільки при наявності доступу в інтернет. Технологія Cloning працює через спеціальний сервер CLONE.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Додаткова міра безпеки – дозволяє встановити пін-код на штатних кнопках авто, без введення якого двигун не запуститься.


Не завжди виходить залишити авто в безпечному місці, не завжди є можливість залишити авто ближче до дому. Щоб бути впевненим у надійності охоронної системи та відчувати безпеку для свого авто – вибирайте охоронно-сервісну систему Pandora DX 57R. Детальна інформація про систему та встановлення за номером або в сервісному центрі.

Комплектація:

 • Основний блок DX57R - 1 шт.
 • Брелок LCD D010 v.3 black - 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Кабель ключа TM DeLuxe - 1 шт.
 • Основний кабель X1000 v2 - 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M v3 - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка


Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше