Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX-4G

10 887 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM +
Slave режим +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 4G
Підключення 2xCAN-2LIN
Резервне живлення -
Характеристики

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом nano-Sim і вбудованою Sim-чіп. У комплекті системи є все необхідне щоб надійно захистити автомобіль, хіба що рекомендуємо додатково купити і встановити GPS модуль NAV-035BT і радіореле BTR-101. У комплекті немає брелка, але його легко заміщає додаток. Pandora DX 4G – сучасна охоронно-сервісна система, на базі якої можна побудувати чудовий протиугінний комплекс.

Базовий блок системи

У процесорний блок інтегрований 2xCAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, LBS-позиціонування, 2G-модем, 3D-акселерометр, iMMO-Key, Bluetooth-інтерфейс 4,2 Low Energy і вбудований імобілайзер.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок Pandora DX 4G оснащений 2xCAN-LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати із додатку як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 4,2 і вище. Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online для Android. Також є абсолютно новий мобільний додаток – Pandora Connect. Багатьом користувачам він припав до душі через новий дизайн і простоту у використанні. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth-з'єднання необхідно завантажити та встановити мобільний додатки Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth з'єднання.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн-кабінет власника

Система Pandect X-3190L підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою і часом подій, що відбулися. Якщо купити і встановити GPS-приймач NAV-035BT буде збережений і трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установникам, які проводять монтаж системи. Не втрачайте карту, дані відновити неможливо, в разі втрати потрібно заміна блоку системи.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT-760

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома чип-мітками імобілайзера Pandect BT-760 – мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в салоні авто. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 4.2 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару 2-х рівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Управління опалювачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач, керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет-кабінету власника

- з мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

Технологія ByPass – вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля.

Технологія Cloning – дозволяє істотно розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Звукова сирена PS-330

Компактна звукова сирена PS-330 виконана в герметичному вологостійкому корпусі з низьким струмом споживання. Завдяки мініатюрним розмірам може бути встановлена ​​в важкодоступному місці автомобіля. Підключається до будь-якої сигналізації!

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля від 7 до 16 мАг в штатному режимі охорони, і це враховуючи споживання вбудованого імобілайзера і GSM- модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 4.2 Low Energy

Через Bluetooth здійснюється сполучення всіх додаткових пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком дверей DMS-100 BT, GPS приймачем Nav-035Bt, радіореле BTR-101 і іншими модулями і пристроями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду 666*. Якщо дзвінок зроблений ні з телефону власника необхідно ввести гостьовий ПІН-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом - зателефонувати на номер системи, ввести команду 999 * і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля!

Рекомендуємо доукомплектувати систему:

Радіокерований реле BTR-101

Реле має герметичний вологозахищений корпус, вбудований датчик руху. Дротове з'єднання відсутнє, обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу Bluetooth 4.2 на 2,4-2,5ГГц. Рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле, так і радіореле. У комбінованому варіанті протиугінний потенціал системи зростає в рази.

GPS-приймач NAV-035BT

Встановивши GPS-приймач власник зможе в будь-який час контролювати місце розташування автомобіля, бачити весь маршрут поїздок з детальним промальовуванням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Mapbox і ін.) Трекінг авто записується автоматично при включенні запалення і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн кабінеті користувача або в мобільному додатку. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Хит продаж
Pandora DX 4GL Plus

Pandora DX 4GL Plus

Чому варто придбати охоронну систему Pandora DX 4GL plus? Основна відмінність охоронної системи P

8 533 ₴

Хит продаж
Pandora DX 6X Lora

Pandora DX 6X Lora

Купити автосигналізацію Pandora DX 6X Lora Сигналізація Pandora DX 6X Lora – сучасне рішення для на

5 703 ₴