Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX-4GS

Очікуєм
Замовити
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок -
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 4G
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле -
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GPS приймачем, 4G модемом, слотом nano-Sim і вбудованою Sim-чіп. У комплекті немає брелка, але його легко заміщає додаток. Pandora DX 4GS – сучасна охоронно-сервісна система, на базі якої можна побудувати чудовий протиугінний моніторинговий комплекс.

Базовий блок системи

У процесорний блок інтегровані 2xCAN/LIN-інтерфейс, GSM-модуль, LBS-позиціонування, 2G-3G-4G модем, 3D-акселерометр, iMMO-Key, Bluetooth-інтерфейс 4,2 Low Energy і вбудований імобілайзер.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок Pandora DX 4GS оснащений 2xCAN-LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля (можна аналогово). Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати із додатку як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 4,2 і вище. Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online для Android. Також є абсолютно новий мобільний додаток – Pandora Connect. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth-з'єднання необхідно завантажити та встановити мобільний додатки Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth з'єднання.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн-кабінет власника

Система Pandora DX 4GS підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн-кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою і часом подій, що відбулися. Система зберігає трекінг автомобіля з детальним промальовуванням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установників, які виробляють монтаж системи. Не втрачайте карту, дані відновити неможливо, в разі втрати потрібно заміна блоку системи.

GPS-приймач інтегрований в блок системи

GPS-приймач дозволяє в будь-який час контролювати місце розташування автомобіля, бачити весь маршрут поїздок з детальним промальовуванням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox і ін.) Трекінг авто записується автоматично при включенні запалення і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн кабінеті користувача або в мобільному додатку. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Діалоговий захист AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу.

Вбудований імобілайзер, безконтактна мітка BT-760

У процесорний блок інтегрований імобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома чип-мітками імобілайзера Pandect BT-760 – мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявність її в салоні. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 4.2 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару 2-х рівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування.

Управління опалювачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач, керувати ним можна з мобільного додатка Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет-кабінету власника

- з мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

Технологія ByPass – вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля.

Технологія Cloning – дозволяє істотно розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Звукова сирена PS-330

Компактна звукова сирена PS-330 виконана в герметичному вологостійкому корпусі з низьким струмом споживання. Завдяки мініатюрним розмірам може бути встановлена ​​в важкодоступному місці автомобіля.

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання живлення АКБ автомобіля від 7 до 16 мАг в штатному режимі охорони, і це враховуючи споживання вбудованого імобілайзера і GSM- модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 4.2 Low Energy

Через Bluetooth здійснюється сполучення всіх додаткових пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком двері DMS-100 BT, радіореле BTR-101 і іншими модулями, і пристроями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести команду 666*. Якщо дзвінок зроблений ні з телефону власника необхідно ввести гостьовий ПІН-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом – зателефонувати на номер системи, ввести команду 999* і секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля!

Рекомендуємо доукомплектувати систему:

Радіокерований реле BTR-101

Реле має герметичний вологозахищений корпус, вбудований датчик руху. Дротове з'єднання відсутнє, обмін інформацією з процесорним блоком відбувається по захищеному радіоканалу Bluetooth 4.2 на 2,4-2,5ГГц. Рекомендуємо реалізовувати блокування електричних ланцюгів автомобіля як силовими реле, так і радіореле. У комбінованому варіанті протиугінний потенціал системи зростає в рази.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴