Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX 57

5 159 ₴
3D-акселерометр +
GPS -
GSM -
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт -
Мітка імобілайзера -
Мобільний додаток -
Модем -
Підключення 2xCAN-LIN
Радіореле -
Резервне живлення -
Характеристики

Двостороння сигналізація Pandora з автозапуском двигуна, діалоговим кодуванням (AES-128), 16 зонами охорони, вбудованим акселерометром, підключенням і роботою одночасно за двома шинами автомобіля (2xCAN-2Lin), рекордно низьким споживанням, всього 4,5 міліампера! Pandora DX-57 відмінний вибір для бюджетного автомобіля, при цьому, система відповідає найжорсткішим стандартам якості IATF 16949:2016, сертифікат якої є в сегменті car-security тільки у нашій компанії.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок оснащений 2xCAN-2LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління штатними бортовими системами авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі систему Pandora DX-57 можна встановити і в аналоговий спосіб. У комплекті є кінцевик і монтажний комплект.

Брелок Pandora D-011

Стильний брелок D-011 виконаний в кращих традиціях Pandora. Пристойних розмірів OLED дисплей з підсвічуванням, роздільною індикацією кожних дверей, зрозумілими статусними позначеннями у вигляді піктограм. Корпус виконаний з пластику, на верхній частині винесені 3 кнопки управління. Брелок служить основним елементом управління системи, відображає статус системи та охоронних зон, інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Брелок має світлове, звукове і вібро оповіщення, передача даних відбувається на діапазоні 868MHz, працює на 1 стандартній батарейці, тип ААА.

Діалоговий код авторизації AES-128

Pandora давно славиться надійним захистом від електронного злому, дана модель не виняток. Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, контролює охоронні зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару 2-х рівневий, попередньої і тривожної зони. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку D-011.

Управління опалювачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач, керувати ним можна з брелка Pandora D-011. Системи Пандора можуть управляти штатними опалювачами двигуна.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи Pandora DX-57 є релейний модуль RMD-5m для реалізації автозапуску або дистанційного запуску двигуна. Основний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Дистанційний запуск здійснюється з брелка Pandora D-011. У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелка.

Автозапуск без ключа

В процесорному блоці DX-57 застосовані сучасні технології обходу штатного імобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати 2-й штатний ключ в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів з якими працює безключовий автозапуск уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass – вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного імобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля.

Технологія Cloning – дозволяє істотно розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Валідація штатними кнопками автомобіля

Система дозволяє налаштувати додатковий захист автомобіля шляхом введення ПІН-коду штатними кнопками (програмується до 4 кнопок). Для того щоб виїхати на автомобілі, потрібно перед включенням запалювання ввести запрограмований ПІН-код. Якщо ПІН-код не був введе або введено некоректно – реле заблокує роботу двигуна.

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴