Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora DX-90 LoRa

7 475 ₴
3D-акселерометр +
GPS
GSM
Slave режим +
Брелок +
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення
Телефон як мітка +
Характеристики
Bluetooth сирена PS-330 +
GPS-модуль (підтримує NAV-035 BT і автономний NAV) Опціонально
GSM-модуль Опціонально
LBS- координати з базових станцій GSM оператора
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) Опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера 1
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок +
Вбудований імобілайзер +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність сповіщення по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz) 1800
Дальність управління по брелоку (брелок D-022 LoRa, 868MHz) 800
Дистанційне блокування двигуна
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Кнопка SOS на брелоку
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) Опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +

У комплекті Pandora DX-90 LoRa новітній процесорний блок DX-92, брелок OLED D-022 LoRa. 1 чіп-мітка BT-760, чохол для мітки, модуль автозапуску RMD-5m, кабель датчика температури двигуна L-3000, сирена PS-330 і монтажний комплект проводів. Для реалізації протиугінних властивостей бажано придбати радіореле, яке реалізує блокування електричних ланцюгів автомобіля.

Мультисистемний цифровий інтерфейс

Процесорний блок (DX-92) оснащений 2xCAN-2LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління штатними бортовими системами авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі Pandora DX-90 LoRa можна встановити і в аналоговий спосіб.

Мобільний додаток (IOS і Adroid)

Спеціально розроблено мобільний додаток Pandora BT для Bluetooth систем Pandora. Додаток працює на відстані Bluetooth з'єднання, графічно відображає статус системи, охоронних зон, всі встановлені дод. пристрої Pandora, дозволяє управляти дистанційним запуском двигуна, налаштовувати параметри не тільки призначені для користувача, але і системні настройки сигналізації.

Брелок Pandora D-022 з модуляцією LoRa

Стильний інформаційний брелок D-022 з великим OLED дисплеєм, виконаний в пластиковому корпусі з хромованою накладкою, на верхній частині винесені 3 кнопки управління. У брелоку використовується найдосконаліший на сьогоднішній день радіотракт LoRa, на частотному діапазоні 868MHz, для стійкої передачі даних і управління в міських умовах. Брелок служить основним елементом управління системи, відображає статус системи та всіх охоронних зон, миттєво інформує власника про характер загрози в разі тривожної події. Брелок має світлове, звукове і вібро оповіщення, можна налаштувати звукове оповіщення різними мелодіями для кожної події. Вбудований акумулятор розрахований до 1 місяця безперервної роботи без підзарядки, заряджається брелок через micro-USB роз'єм.

Діалоговий код авторизації AES-128

Діалоговий код шифрування AES з довжиною ключів 128 Bit гарантує надійний захист передачі даних від електронного злому і ретрансляції сигналу. Застосовані алгоритми кодування сигналу надійні, перевірені роками і гідно оцінені автовласниками.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару дворівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацьовування. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати на брелоку D-022 або в мобільному додатку Pandora.

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядних ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання харчування АКБ автомобіля від 7 до 16 мАг в штатному режимі охорони, враховуючи, що в комплекті мінімум модулів — споживання буде мінімальним.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 5.0

Одне з найголовніших особливостей системи — це можливість підключення дод. пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом, при цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, досить простого сполучення з системою по Bluetooth 4.0 / 4.2 / 5.0 і «подружити» дод. пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється сполучення всіх пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему радіореле BTR-101, бездротовим датчиком двері DMS-100 BT, телеметричним модулем NAV-X, NAV-09 і іншими модулями і пристроями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображається в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки. У комплекті системи 1 мітка BT-760 (системою підтримується робота 4 міток), можна придбати окремо і прописати в систему. Щоб використовувати протиугінні властивості системи необхідно при установці сигналізації реалізувати блокування електричних ланцюгів автомобіля за допомогою реле і радіореле.

Пам'ятайте, система працює тільки з одним мобільним пристроєм, для зміни пристрою необхідно спочатку видалити прописане і тільки потім додати нове.

Можливий апгрейд до GSM-GPS системи!

Завдяки сумісності з Bluetooth з іншими пристроями Pandora можна встановити GSM-GPS телеметричний модуль маяк NAV-X / NAV-09, даний пристрій синхронізується з охоронним комплексом. Встановивши NAV-X ви отримаєте можливості GSM системи, і всі основні її функції, наприклад, координати автомобіля з відображенням на карті, особистий онлайн кабінет, історію подій, дистанційний контроль поточного стану авто і додаткові переваги GSM-GPS системи. У підсумку ви отримуєте 2 окремих пристрої, які працюють разом і доповнюють функціонал системи.

Управління передпусковим підігрівачем

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлено передпусковий підігрівач керувати ним можна з додатка Pandora BT або c брелока Pandora D-022.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи DX-90 LoRa є релейний модуль автозапуску Pandora RMD-5m. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

- по температурі двигуна;

- по температурі зовнішнього середовища;

- по часу;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з брелока Pandora D-022

- з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з брелока або мобільного додатка.

Підтримує алгоритми автозапуску без використання штатного ключа авто.

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного іммобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати 2й штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів з якими працює безключовий автозапуск уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass - вбудований в блок безключовий обхідник дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного іммобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, під час установки, при використанні технології ByPass, необхідне підключення до інтернету.

Технологія Cloning - Дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

 

DX-90 LoRa базова двостороння охоронна система з однією чіп-міткою, автозапуском, іммобілайзером, з можливістю доукомплектувати систему саме тими модулями, які вам потрібні, не переплачуючи за інші.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora NAV-X

Pandora NAV-X

GPS-GSM модуль..

3 168 ₴

Pandora Watch-2

Pandora Watch-2

Годинник брелок-мітка..

9 468 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле..

1 695 ₴

Pandora RHM-03BT

Pandora RHM-03BT

Підкапотний модуль..

2 576 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴

Pandora BTR-101

Pandora BTR-101

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожій з базовим блоком іммобілайзера Pande

1 695 ₴

Pandora DX-4G

Pandora DX-4G

Телеметрична охоронно-протиугінна система Pandora DX 4G з автозапуском двигуна, 4G модемом, слотом

10 175 ₴

Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴