Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Pandora X-4G

Очікуєм
Замовити
3D-акселерометр +
GPS +
GSM +
Slave режим +
Автозапуск +
Брелок Опціонально
додаток через Bluetooth +
Кількість сім-карт 2
Мітка імобілайзера +
Мобільний додаток +
Модем 4G
Підключення 2xCAN-2LIN
Радіореле Опціонально
Резервне живлення -
Телефон як мітка +
Характеристики
GPS-модуль опціонально
GSM-модуль +
LBS- координати з базових станцій GSM оператора +
Mini-USB та micro-USB порт для програмування та оновлення програмного забезпечення +
Автозапуск (за командою, за таймером, за температурою, за бортовою мережею) +
Автоматична постановка під охорону +
Бездротове реле блокування (BTR-101) опціонально
Безконтактна Мітка імобілайзера BT-770 2
Безшумна постановка / зняття охорони +
Вібраційне сповіщення на брелок -
Вбудований імобілайзер +
Вбудований акселерометр (датчик удару, нахилу, руху) +
Використання телефона як мітки для авторизації власника (по Bluetooth) +
Діалогове кодування радіосигналу +
Дальність керування по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дальність сповіщення по брелоку (опціонально, брелок D-043 LoRa, 868MHz) опціонально
Дистанційне блокування двигуна +
Затримка постановки на охорону +
Захист від розбійного нападу (ANTI-HI-JACK) +
Керування в режимі «SLAVE» з додатковим захистом по радіомітці +
Керування передпусковим підігрівачем +
Керування склопідйомниками (підтримує DWM-210, DWM-502) опціонально
Кнопка SOS на брелоку -
Контроль рівня палива CAN
Мобільний додаток і налаштування по Bluetooth BT +
Модуль 4G/LTE/3G/2G +
Модуль автозапуску RMD-5
Підключення по 2xCAN/2-LIN-шині +
Підтримка безключового автозапуску («ByPass», «CLONE») +
ПІН-код для аварійної деактивації +
Пошук машини на стоянці +
Радіомодуль моторного відсіку (радіомодуль RHM - Bluetooth) опціонально
Режим «ПАНІКА» +
Режим тихої охорони +
Сервісний режим ТО +
Силові аналогові виходи +
Сирена PS-330 +
Слот для сім карти (1 вбудована и 1 слот) 2
Турботаймер +

Альтернатива популярної моделі DXL-1840L, але вже з підтримкою 4G, Bluetooth 5.0, LTE (вмонтований SIM-чіп), плюс 1 слот для картки Nano SIM і вбудованим GPS приймачем. Інноваційні рішення Pandora втілені в новій серії протиугінно-сервісних систем Pandora X. Економне споживання, швидкість роботи системи і максимальний функціонал еквівалентний новинкам Pandora DXL-47хх версії.

Система успішно пройшла міжнародну сертифікацію і відповідає найжорсткішим вимогам міжнародного автомобільного стандарту якості IATF-16949-2016, ISO 9001: 2015.

Базовий блок системи

Один з найкращих процесорних блоків в лінійці Пандора. У блок інтегрований 2xCAN/2LIN-інтерфейс, 4G-3G-2G модем, GSM-модуль, GPS-модуль, SIM-чіп (LTE), 1 Nano-SIM слот, 3D-акселерометр, Bluetooth-інтерфейс 5.0, іммобілайзер. Підтримка роботи 2-х SIM, один вбудований Sim-чіп і один SIM-слот забезпечує постійний GSM зв'язок з автомобілем, система автоматично обирає того мобільного оператора, де покриття зв'язку краще для безперебійної роботи GSM каналу. Можна налаштувати пріоритет роботи SIM карт, в тому числі, призначити пріоритет роботи Sim в роумінгу. У платі блоку Pandora X-4G використаний чіп NRF52840 - мабуть, найкращий Bluetooth-чіп на ринку, компанії NORDIC, яка подарувала світові ідеології та технології BLE. Чіп NRF52840 є оригінальним чіпом з усіма технологіями і протоколами Bluetooth 5.0. Високошвидкісний радіообмін по Bluetooth 5.0 забезпечує миттєвий зв'язок всіх радіокерованих модулів системи, включаючи роботу протирозбійної мітки і радіокерованих реле, забезпечуючи весь спектр охоронних і протиугінних властивостей системи.

Мультисистемний цифровий інтерфейс 2хCAN-2LIN

Процесорний блок X-4G оснащений 2xCAN-2LIN модулем для підключення по цифровій шині автомобіля. Наявність цифрових інтерфейсів забезпечує безпечне підключення системи, зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля, забезпечує коректне управління і спільну роботу зі штатною електронікою авто. У разі відсутності CAN шини в автомобілі передбачена установка і аналоговим способом.

Мобільний додаток (IOS і Android)

Системою можна керувати через додаток як через інтернет з'єднання, так і через Bluetooth-з'єднання з протоколом 5.0 (підтримує 4,2). Для управління через інтернет з'єднання необхідно встановити додаток Pandora Pro для IOS пристроїв, і Pandora Online для Android відповідно. Мобільний додаток зі зв'язком через інтернет забезпечує повний контроль і управління системою в онлайн режимі 24/7.

Щоб керувати системою без підключення до інтернету, через Bluetooth-з'єднання необхідно завантажити та встановити мобільний додаток Pandora BT (IOS і Android). Додаток Pandora BT працює тільки на відстані Bluetooth з'єднання, відповідно, управління є на відстані до 50 метрів.

Хмарний сервер Pro.P-on і особистий онлайн кабінет власника

Pandora X-4G підтримує зв'язок з інтернет сервером Pro-p-n.ru, де зберігається вся історія подій за останній місяць. Всі дані доступні власнику системи в особистому онлайн-кабінеті. В особистому кабінеті можна змінювати налаштування системи, управляти системою, бачити поточний стан автомобіля і всіх охоронних зон, переглядати історію подій з точною датою і часом подій, що відбулися. Інтегрований в блок GPS-приймач записує трекінг автомобіля з детальним прокладанням маршруту на карті. Доступ в особистий кабінет персональний, здійснюється після реєстрації і введення секретної інформації, яка знаходиться на індивідуальній пластиковій картці Pandora (поставляється в комплекті з системою). Всі реєстраційні дані і коди деактивації знаходяться під захисним шаром. Увага! Пластикова карта і дані на ній призначені виключно для власника автомобіля, ні в якому разі не повідомляйте інформацію третім особам, в тому числі установників, які здійснюють монтаж системи. Не втрачайте карту, дані відновити неможливо, в разі втрати потрібна заміна блоку системи.

Вбудований GPS приймач

Наявність інтегрованого в блок системи GPS-приймача дозволяє власнику контролювати місце розташування автомобіля, бачити весь маршрут поїздок з детальним прокладанням на карті, включаючи всі зупинки і стоянки. Інтегрований найсучасніший чіп-сет і габаритна високочутлива керамічна антена. Крім того, наш 4G-модем використовується для прискорення поновлення поточних даних альманахів супутників, що беруть участь в розрахунку координати, що значно покращує час навіть «холодного старту». В особистому кабінеті користувача можна вибрати будь-яку з відомих навігаційних карт (Google Maps, Yandex, Mapbox та ін.) Трекінг авто записується автоматично при включенні запалення і до кінця поїздки, подивитися маршрут руху можна в особистому онлайн-кабінеті користувача або в мобільному додатку. Якщо потрібно дізнатися координати автомобіля, ви можете зробити запит на поточну координату, для цього потрібно зателефонувати з номера власника на номер системи і задати команду 500*. На номер власника прийде СМС з посиланням на карту з координатою автомобіля. Трекінг можна відключити, для цього необхідно в додатку або в особистому кабінеті в налаштуваннях відключити функцію і зберегти змінені дані. GPS-приймач має низьке енергоспоживання, тому відключати його в цілях економії споживання немає необхідності.

Вбудований іммобілайзер, безконтактна мітка BT

У процесорний блок інтегрований іммобілайзер, який забезпечує протиугінні властивості системи шляхом блокування електричних ланцюгів автомобіля і додаткової авторизації власника при старті двигуна. Система комплектується двома мітками іммобілайзера. Безконтактна мітка - це мініатюрна мікросхема в пластиковому корпусі, яка взаємодіє з центральним блоком системи і служить ідентифікатором власника шляхом опитування "мітки" на наявності її в салоні авто. Обмін інформацією з базовим блоком відбувається через Bluetooth 5.0 з'єднання, на частотному діапазоні 2,4-2,5 ГГц. Тільки після успішної авторизації система відключає іммобілайзер і роботу всіх встановлених силових і радіокерованих реле блокування, якщо авторизації мітки не відбулася - негайно відбудеться блокування двигуна. Як тільки мітка з'явиться в зоні радіообміну все блокування відключається автоматично, від власника не потрібно ніяких додаткових дій. На чіп-мітці є кнопка альтернативного управління сигналізацією (постановка/зняття з охорони), також, за допомогою цієї кнопки можна перевести сигналізацію в режим ТО, або вийти з режиму ТО. Рекомендуємо носити чіп-мітку окремо від штатного ключа автомобіля.

Інтегрований 3D акселерометр

Трьохкоординатний акселерометр вбудований в блок системи, він відповідає за зони датчиків удару, нахилу, руху. Датчик удару дворівневий, попередньої і тривожної зони спрацьовування. Складні обчислювальні алгоритми акселерометра здатні реєструвати навіть незначні зміни положення автомобіля, виключаючи помилкові спрацювання. Чутливість всіх датчиків можна налаштовувати в мобільному додатку Pandora.

Управління передпусковими підігрівачами

Якщо на автомобілі вже є штатний або додатково встановлений передпусковий підігрівач, керувати ним можна через мобільний додаток Pandora.

Дистанційний і автоматичний запуск двигуна

У комплектації системи X-4G є релейний модуль автозапуску. Процесорний блок системи підтримує весь спектр налаштувань дистанційного або автоматичного запуску двигуна. Варіанти автозапуску:

- за температурою двигуна;

- за температурою зовнішнього середовища;

- за часом;

- за бортовою напругою авто.

Варіанти дистанційного запуску:

- з інтернет-кабінету власника;

- з мобільного додатку.

У будь-який момент можна задати алгоритми автозапуску або скасувати їх командою з мобільного додатку.

Автозапуск без ключа

У центральному блоці застосовані сучасні технології обходу штатного іммобілайзера і клонування штатного ключа (ByPass, Cloning), що дозволило істотно спростити реалізацію автозапуску, при цьому не потрібно залишати другий штатний ключ від автомобіля в коробці обхідника або купувати дорогі цифрові обхідники. Список автомобілів, з якими працює безключовий автозапуск, уточнюйте у менеджерів магазину!

Технологія ByPass - вбудований в блок безключовий обхідник, що дозволяє клонувати ключ для безключового обходу штатного іммобілайзера при автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем автомобіля. Залишати ключ не потрібно, все здійснюється алгоритмічним шляхом. Пам'ятайте, під час установки при використанні технології ByPass потрібне підключення до інтернету.

Технологія Cloning дозволяє суттєво розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового автозапуску за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера CLONE.

Економне енергоспоживання

Сучасна елементна база основного блоку з 32-розрядним ARM-процесором дозволила істотно зменшити споживання харчування АКБ автомобіля до 16 мАг в штатному режимі охорони, і це враховуючи споживання вбудованого іммобілайзера і GSM-GPS модуля.

Інтегрований Bluetooth інтерфейс 5.0 Low Energy

Одна з найголовніших особливостей системи - це можливість підключення додаткових пристроїв Pandora з Bluetooth протоколом, при цьому не потрібно нічого інтегрувати в плату центрального блоку, досить простого з’єднання з системою по Bluetooth і «подружити» додатковий пристрій з базовим блоком. Через Bluetooth здійснюється з’єднання всіх пристроїв з блоком сигналізації і мобільним пристроєм власника. Можна доукомплектувати систему бездротовим датчиком дверей DMS-100 BT, радіореле BTR-101, радіомодуем моторного відсіку RHM-03BT та іншими модулями Pandora з Bluetooth, при цьому всі нові пристрої будуть відображатися в мобільному додатку.

Додаткова авторизація власника через його мобільний телефон

Можна використовувати один мобільний пристрій за принципом безконтактної чіп-мітки. Для цього потрібно додати в систему мобільний пристрій шляхом синхронізації по Bluetooth і активувати функцію авторизації. Смартфон буде виконувати функцію чіп-мітки. У комплекті системи є 2 мітки (системою підтримується робота 4 міток), якщо прописати і включити опитування мітки з телефону, ви отримаєте фактично 3 чіп-мітки. Нагадаємо, щоб відключити блокування двигуна і зробити поїздку, потрібен радіообмін мітки (або телефону) з базовим блоком, якщо мітка не розпізнається в зоні прийому, двигун буде заблокований. Пам'ятайте, система працює тільки з одним мобільним пристроєм, для зміни пристрою необхідно спочатку видалити прописаний і тільки потім додати новий.

Дистанційне блокування двигуна

У разі розбійного нападу або іншої позаштатної ситуації власник автомобіля може заблокувати систему дистанційно з будь-якого мобільного телефону. Для блокування двигуна потрібно зателефонувати на систему і ввести DTMF команду 666*. Якщо дзвінок зроблений не з телефону власника, необхідно ввести гостьовий Пін-код (призначається при установці). Після заданої команди система блокує двигун усіма встановленими реле блокування. Розблокувати систему навіть з прописаним в систему брелоком, міткою, мобільним додатком неможливо, система не реагує на ці команди і не відключає блокування. Активувати систему і відключити всі блокування можна тільки одним способом - зателефонувати на номер системи, ввести команду 999* і повідомити секретний ПІН-код з персональної картки власника Pandora. Іншого способу відключити блокування і відновити управління системою немає.

Корисні режими сигналізації

Режим ТО - це сервісний режим, що дозволяє на час відключити систему, наприклад, для діагностики автомобіля і штатного електроустаткування. Після активації режиму система не втручається в роботу штатних модулів, також, в даному режимі неможливо прописати додатковий брелок або мітку в систему Pandora. Рекомендуємо активувати дані режиму при здачі автомобіля на сервіс, мийку або стороннім людям для обслуговуванні авто.

Режим Anti-Hi-Jack - активна протиугінна функція при розбійному нападі! При включенні функції система здійснює перехід в режим постійного опитування чіп-мітки на наявність її в салоні автомобіля. При настанні певних подій (відкриття дверей, натискання на педаль гальма та інших подій при працюючому двигуні) мітка знову здійснює радіообмін з блоком системи. Якщо авторизація мітки не відбулася, двигун буде заблокований через 1 хвилину, при цьому звуковий сповіщувач попередить водія характерними звуковими сигналами про швидке блокування двигуна. Чому блокування спрацьовує тільки по закінченню 60 секунд? Існують норми і стандарти безпеки при працюючому двигуні автомобіля, це вимога безпечної зупинки на випадок втрати сигналу між блоком і міткою, і цього часу достатньо для безпечної зупинки автомобіля.

Режим HandsFree. Режим «Вільні Руки» дозволить автоматично управляти сигналізацією при наближенні/віддаленні від автомобіля. Для застосування режиму потрібна прописана в систему чіп-мітка BT-760 або смартфон власника, призначений як чіп-мітка системи.

Режим SLAVE. Можливість управління сигналізацією штатним брелоком автомобіля. Але врахуйте, управління зі штатного радіоканалу може призвести до ретрансляції сигналу, і зловмисники можуть ним скористатися в своїх цілях. Тому, якщо ви вирішили все ж використовувати даний режим, рекомендуємо в налаштуваннях активувати пункт «управління SLAVE тільки при наявності чіп-мітки». Після активації даного пункту систему Пандора можна відключити штатним ключем тільки після авторизації чіп-мітки. Якщо авторизація не відбулася, відключається тільки штатна охорона, сигналізація Pandora продовжує працювати, переходить в режим тривоги і блокування.

ЧАСТО БЕРУТЬ РАЗОМ

Pandora PS-331BT

Pandora PS-331BT

Bluetooth сирена Pandora з радіореле..

1 128 ₴

Pandora DMS-100BT

Pandora DMS-100BT

Bluetooth Датчик дверей..

1 481 ₴

Pandora HM-06

Pandora HM-06

Модуль замка капоту..

1 546 ₴

Pandora RHM-03BT

Pandora RHM-03BT

Підкапотний модуль..

2 576 ₴

Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora DXL-4710

Pandora DXL-4710

Інноваційні рішення Pandora втілені до нової серії протиугонних сервісних систем DXL-47xx. Економ

14 678 ₴