Для консультації, телефонуйте:
+380 (98) 989 03 30
м.Київ пров. Куренівський, 15
пошук
RU

Як правильно встановити сигналізацію, якщо авто на гарантії

Придбали новеньке авто та хочете убезпечити його від угону? Розказуємо, що робити якщо гарантійний термін авто ще не вийшов. 


Якщо ви стикнулися із такою ситуацією, то хочемо відразу попередити: вихід із неї є, навіть не один. Ознайомимось із ними конкретніше. 

По-перше, ви можете придбати охоронну систему в нашому центрі та повернутись до салону, де придбали авто, для установки. Ви не порушите умов гарантії та будете впевнені в якості автосигналізації, адже ми є офіційними представниками торгових марок Пандора та Пандект. Звісно, автомобільні салони можуть пропонувати та наполягати на придбанні сигналізації саме у них, але ви маєте обирати перш за все безпеку. А наші системи вже давно випередили в цьому своїх конкурентів.

Якщо ви хочете, щоб установка сигналізації проходила саме в нашому центрі, то дії наступні. Ви можете придбати у нас систему, звернутися на офіційне СТО, де проведуть базовий монтаж і поставлять позначку про встановлення. Після цього повернутися до нашого установчого центру, де ми правильно налаштуємо систему і встановимо додаткові блокування при необхідності. Таким чином ми можемо гарантувати максимальну безпеку системи і її протиугінні властивості.

Вже більше 10 років ми є представниками найбезпечніших охоронно-сервісних систем. Тому дбаємо про кожного власника авто, який звернувся до нас, і не хочемо, щоб він втрачав гарантію на придбане авто. Щоб отримати більш детальну інформацію про установку охоронної системи, звертайтесь до установчого центру. Ми допоможемо підібрати варіант найбільш вигідний та зручний для вас.


 
Не знаєте як підібрати
сигналізацію?
Залиште номер телефону і ми вам передзвонимо і розкажемо яку систему краще поставити на ваше авто.
Це безкоштовно.

Хиты продаж

Pandora DX-9X

Pandora DX-9X

Доступна автомобільна сигналізація Pandora з преміальним функціоналом і сучасними технічними рішен

5 729 ₴

Pandora DX-4GS

Pandora DX-4GS

Телеметрична 4G охоронно-протиугінна система Pandora DX 4GS з автозапуском двигуна і вбудованим GP

Очікуємо

Докладніше
Pandora DX-6X

Pandora DX-6X

Доступна автомобільна сигналізація, що має преміальний функціонал і оснащена сучасними технічними

5 073 ₴

Бренди з якими працюємо
Наші сертифікати