Бренди з якими працюємо

Pandect
Pandora

Охоронні сигналізації - комплексні засоби, що забезпечують повноцінну безпеку транспортних засобів. Вони є обов'язковими пристроями, які необхідно встановлювати одразу після покупки транспортного засобу. Ігнорування цього факту – суттєвий ризик угону автомобіля, і навіть штатна сигналізація не зможе допомогти, адже прогрес автомобільного злому не стоїть на місці. Зловмисники навчилися злому більшості штатних охоронних сигналізацій, що не залишає шансів автовласникам.

Для забезпечення максимальної безпеки варто купити іммобілайзер PANDECT, що має повноцінне шифрування сигналу, що отримується і відправляється на блок сигналізації. Варто зазначити, що комплектація сучасних автомобілів передбачає наявність штатного іммобілайзера. Через це під час встановлення більшості сигналізацій виникає конфлікт зі штатною системою захистом. Це призводить до несподіваних блокувань двигуна, неправильної роботи. Але така проблема не є актуальною для іммобілайзерів PANDECT. Останні мають фірмову цифрову систему обходу штатного захисту, що дозволяє тісно інтегрувати автомобільну сигналізацію.

Іммобілайзер «ПАНДЕКТ»: що це, принцип роботи

Іммобілайзер є спеціалізованим протиугінним пристроєм.Його основною функцією є запобігання запуску двигуна транспортного засобу, блокування пересування машини. Пристрої мають різне конструкційне виконання, що впливає на функціональні можливості. Деякі прилади здатні розмикати електричний ланцюг авто, контролювати роботу запалювання та системи подачі палива.

Професійні іммобілайзери PANDECT взаємодіють з транспортним засобом у різний спосіб, включаючи роботу з цифрової CAN-шини. Охоронні комплекси програмно блокують запуск мотора, а в поєднанні з механічними засобами забезпечують комплексний захист машини від будь-якого виду угону.

Принцип роботи

  • Іммобілайзер «ПАНДЕКТ» має комплексний метод функціонування:
  • зашифрований ключ зчитується після влучення в замок запалювання;
  • блокування знімається при попаданні в радіус роботи брелока - іммобілайзер, переконавшись, що поруч знаходиться власник машини, знімає блокування двигуна.

З переваг іммобілайзера PANDECT - підвищений рівень захисту транспортного засобу від будь-якого типу крадіжки машини. Сучасний алгоритм шифрування сигналу запобігає перехопленню або підробці мітки. Наша компанія пропонує широкий асортимент іммобілайзерів, починаючи від базового, закінчуючи підвищеним рівнем технологічності. Але обидва типи характерні для надійного шифрування.

Звертайтеся зараз, отримайте безкоштовну консультацію, допомогу у виборі відповідного іммобілайзера «ПАНДЕКТ».

  • м. Вишневе, вул. Київська, 2;
  • м. Київ, вул. Н. Трублаїні, 37-В (Відрадний);
  • м. Київ, пров. Куренівський, 15 (Поділ) - головний офіс;
  • м. Київ, Харківське шосе, 175 (Лівий берег);
  • м. Одеса, вул.Михайла Грушевського, 15 А (Слобідка).